Keystone logo

14 Bakalauro studijos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto mokslo studijos Sporto ir mankštos psichologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Sporto ir mankštos studijos
  • Sporto mokslo studijos
  • Sporto ir mankštos psichologijos studijos
Studijų sritys
  • Sporto ir mankštos studijos (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto mokslo studijos Sporto ir mankštos psichologijos studijos

Studentai, kurie svarsto naują karjerą, gali pastebėti, kad daugeliui profesijų reikalaujama bakalauro laipsnio. Tai yra labiausiai paplitusi aukštojo mokslo rūšis, ir uždirbant laipsnį gali būti kelias į naują, pelningesnę karjerą. Bakalauro laipsnius galima gauti daugelyje studijų sričių.

Kas yra sporto ir pratybų psichologijos bakalauro laipsnis? Tie, kurie aistringai sportuoja, gali nuspręsti ištirti vieną iš šių programų. Gaukite sporto ir fizinio pratimo psichologijos laipsnį, kad studentai suprastų, kaip protas ir kūnas dirba kartu fizinio aktyvumo atžvilgiu. Kursai gali apimti anatomiją, fiziologiją, psichologiją ir kitas psichinės sveikatos temas. Uždarbis bakalauro laipsnį rengia studentą, norint patekti į lauką arba baigti baigti kursinį darbą.

Tie, kurie atitinka reikalavimus gauti sporto ir fizinio lavinimo psichologijos laipsnį, mokosi įvairių įgūdžių. Pavyzdžiui, absolventai mokosi, kaip padėti kitiems pagerinti savigarbą ir kūno įvaizdį, kaip motyvuoti kitus ir kaip įtraukti konsultacijų metodus, tokius kaip meditacija ir vizualizacija.

Su daugybe skirtingų mokyklų, siūlančių bakalauro laipsnius sporto ir pratybų psichologijos srityje, studentams gali būti įdomu, kokios konkrečios detalės, pavyzdžiui, išlaidos ir trukmė. Norėdami gauti daugiau informacijos, rekomenduojama pasimokyti mokyklose atskirai.

Šios srities diplomas uždirba moksleiviams, kad jie padėtų sportininkams masiškai pasirengti žaidimams ir kitiems sporto renginiams. Absolventai taip pat gali rasti karjerą, padedančią klientams, kurie kovoja su psichinės sveikatos problemomis, tokiomis kaip depresija ir nerimas, ir paskatinti juos dirbti su jų fizine veikla. Oficialiosios pozicijos pavadinimai gali būti sporto psichologas, socialinis darbuotojas, sporto patarėjas, sporto reabilitacijos specialistas, komandos terapeutas, asistentas, vyriausiasis treneris ir sporto tyrimo specialistas.

Vietos ir tarptautinės programos yra prieinamos visą darbo dieną, visą darbo dieną arba internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.