Keystone logo

146 Bakalauro studijos Programos į Sporto verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Sporto ir mankštos studijos
 • Sporto verslo studijos
Studijų sritys
 • Sporto ir mankštos studijos (146)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Sporto verslo studijos

  Įgūdžių, reikalingų karjeros paprastai apie bakalauro lygio programa dėmesio. Dėl šios priežasties, jis paprastai yra pirmojo laipsnio naują studentai bando uždirbti. Po universiteto baigimo, jūsų galimybės yra nedelsiant pradėti savo karjerą arba įveskite studijų programą Greito starto savo karjerą.

  Kas yra sportiniame Verslo bakalauras? Studentai, kurie pasirenka įgyvendinti šią laipsnį sužinosite apie verslo pusės neįtikėtinai didelis ir sėkmingas sporto pramonėje. Tokio tipo programų yra mažesnio pakategorės į verslo studijas. Kursai apima tokias temas, kaip komandos valdymo, rizikos vertinimo, rinkodaros ir renginių organizavimo. Absolventai turi žinių ir įgūdžių, susijusią dirbti su abiejų komandų ir sporto renginių.

  Sporto pramonė yra viena iš didžiausių ir pelningiausių pramonės šakų pasaulyje. Studentai, baigę su sporte verslo naudai laipsnį įvesdami į šį lauką.Be to, studentai paprastai gali išvengti daugelio trenkiasi ar konkurencinių trūkumų tradicinio verslo programos įvesdami subkategorija.

  Kiek tai kainuos stoti į sporte Verslo programos bakalauras? Tai priklauso nuo mokyklos, programos, ir šalis pasirinkti studijuoti. Daro tyrimus prieš įtraukiant galite padaryti jį daug lengviau rasti programą, kuri atitinka jūsų poreikius.

  Karjera, kurie yra prieinami sporto verslo absolventus, kurie dažniausiai skirstomi tarp darbo su komanda ir dirbti su sporto vieta. Jūs galite tapti rinkodaros direktorius, ar renginio koordinatorių, neatsižvelgiant į kurį variantą pasirinkti. Be to, jei jūs dirbate su komanda, jums gali rasti darbą kaip įdarbinančiu ar agentas. Arba jūsų laipsnis gali rasti dirbate su sporto įrangos ar drabužių kompanija.

  Studentai, kurie aistringai apie sportą ir yra suinteresuoti verslo galite rasti sporto verslo programos labai patraukli.Darbas link karjerą, kuri jums patinka studijuojant tai, kas jums patinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.