Keystone logo

95 Bakalauro studijos Programos į Statistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Statistika
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (95)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Statistika

Bakalauro laipsnis suteikiamas baigus 120 semestro kreditų. Paprastai tai trunka studentus apie ketverius metus orientuota studijų baigti. Kaip dalis laipsnį, studentai dalyvauja bendrojo lavinimo kursuose, ir praleisti savo likusį laiką nuo klases su ypatingos svarbos pagrindinis. Šie laipsniai dažnai reikalaujama prieš asmenims gali gauti prieigą prie pageidaujamų profesijų.

Kas yra Statistikos bakalauras? Pagrindinis gali turėti didelę dėmesio turintį principus matematikos ir įvairiais metodais, naudojamas statistikoje. Pagrindiniai kursai bus sutelkti dėmesį į matematikos, taikomosios matematikos, matematinės statistikos ir matematikos susijusius dalykus. Kitos temos gali apimti Finansai, Ekonomika, prekių rinkos analizė, pramonės statistinius duomenis, viešosios politikos statistiką ir kitus grindžiama karjeros pageidavimus studentas.

Yra keletas svarbių nauda prieinamas asmenims, kurie uždirba bakalauro laipsnį.Jie dažnai gali judėti tiesiai į sėkmingos karjeros pozicijas. Su stipria akademine, absolventai gali rasti, kad jų įsidarbinimo galimybės yra įvairesnis ir labiau pelningas nei bendraamžių be paties išsilavinimo.

Išlaidos, susijusios su šios programos gali labai skirtis iš vienos mokyklos į kitą, ypač kertant tarptautines sienas. Būsimieji studentai turėtų peržiūrėti savo galimybes susisiekę mokyklas tiesiogiai.

Po universiteto baigimo, asmenys gali natūraliai siekia pozicijas, kaip statistikos. Tačiau yra ir galimybių skaičius. Tai apima darbą bandomajam testavimo ir produkto vertinimo pramonės šakų, tokių kaip automobilių, farmacijos, bei programinės įrangos įmonių. Kai absolventams rasti darbą dirbančių vyriausybės pozicijas, aplinkos apsaugos agentūrų, ir nacionalinės gynybos. Galimybių diapazonas yra labai platus ir leidžia asmeninio pasirinkimo daug.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie šią programą ir jos karjeros galimybes, pažvelgti į programos sąrašą ir lydimųjų švino formų išvaizdą. Norėdami rasti mokyklas tinkamas jūsų padėtį, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.