Keystone logo

30 Bakalauro studijos Programos į Strateginė rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Rinkodaros studijos
 • Rinkodara
 • Strateginė rinkodara
Studijų sritys
 • Rinkodaros studijos (30)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Strateginė rinkodara

  Bakalauro studijų programos yra skirtos parengti studentus darbo karjeros srityje, kuri yra glaudžiai susijusi su studijų srityje. Pastaraisiais metais, augimas specializacijos šiuo aukštojo mokslo laipsnio sukėlė daug naujų ir konkrečias tikslines pagrindinių programų, skirtų padėti kandidatams būti konkurencinga, kaip jie dirba link savo profesinių tikslų.

  Kas yra strateginio marketingo bakalauro? Tai marketingo studijų programa, kuri buvo specialiai sudaryta pabrėžti kursinių, kad nagrinėjama, kaip įmonės įsitvirtinti ir padaryti patys išsiskirti rinkoje. Strateginis marketingo kaip specifinis profesionalumas per prekiauti, kaip bendresnio srityje ištirti, kaip jos istorija ir tradicinių rinkodaros taktika išnagrinėtos per šią ypač specialybės tikslų.

  A bakalauro laipsnį marketingo strategijos nauda yra lengva suprasti tiems studentams, kurių pagrindinė karjeros tikslai apima padėti įmonėms išsiskirti iš jų konkurenciją ir padėti jiems išlikti konkurencingiems besikeičiančioje rinkoje. Įgytos žinios yra specialiai sukurta siekiant remti šiuos tikslus.

  Išlaidos A strateginio marketingo bakalauro skirtis gana nemažai iš vietos į vietą. Suprasti pagrindinę mokslą kainuoja mokyklos ima studentus, kaip jūs yra raktas, ir kad informacijos galima gauti tiesiogiai iš galimų mokyklų, kaip jūs su jais susisiekti.

  Karjera strateginio marketingo linkę būti per korporacijos in-house rinkodaros skyriaus ar konsultacinė firma, bet jie taip pat yra įtrauktas į su ja susijusiose srityse, pavyzdžiui, viešųjų ryšių.Kandidatai, kurie gauna laipsnį paprastai turi žinių ir kvalifikacijų gauti pradinio lygio pozicijas šioje srityje ir siekti juos per pirmuosius penkerių iki dešimties metų karjeros plėtros.

  Dauguma verslo programų, kurios siūlo laipsnių strateginio marketingo pat siūlome interneto versijas jų kursų pasiūla, kaip nuotolinio mokymosi modulius. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.