Keystone logo

8 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Lyderystė Strateginės lyderystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Vadybos studijos
  • Lyderystė
  • Strateginės lyderystės studijos
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Lyderystė Strateginės lyderystės studijos

Studentai, sėkmingai baigę nustatytą kursinių kolegijos dur paprastai suteikiamas bakalauro laipsnį. Tai diplomas seks Vidurinis studijas, o studentams, kurie tęsia mokymąsi, prieš meistras 's ir daktaro lygio užsiėmimuose.

Kas yra Strateginės lyderystės bakalauras? Šis laipsnis programa apima tarpdisciplininį kursinių siekiant ugdyti studentų vadovavimo gebėjimus, supažindinti su organizacijomis ir problemų sprendimo gebėjimus. Siekiant šio tikslo, kai iš mokymo programos klasių gali būti Įvadas į organizacinės lyderystės, valdymo principus ir organizacinės psichologijos. Kiekvienas iš šių studijų dėmesio vietovių galandimo problemų sprendimo įgūdžių taikymo įmonės arba valdymo aplinkoje.

Į Strateginės lyderystės bakalauras gali būti naudinga studentams, kuriant stiprią analitinius įgūdžius ir vadovavimo gebėjimus, kurie bus naudinga beveik bet kokioje situacijoje.Tai, kartu su savo dėmesį skiriant besivystančių sprendimus, bus paversti bet Baigiu į superžvaigždė spręsti problemas.

Mokslą ir susijusios su šio laipsnio mokesčiai bus apskaičiuojama remiantis veiksnių. Norėdami gauti geresnį supratimą apie tai, kas jūsų išlaidos gali būti, galite paklausti savo mokyklos priėmimas biure.

Iš darbo perspektyvas asortimentas bus prieinami absolventams su į Strateginės lyderystės bakalauro laipsnį. Vadovavimo įgūdžiai tobulinami visuose programos užsiėmimuose dažnai išversti ir į valdymo pozicijas verslo aplinkoje. Kitos galimos galimybės apima darbo su akcentų apie konsultavimo ir mokymo srityje. Pozicijas, pavyzdžiui, mokymo direktoriaus įdarbinti vadovo ar organizacinės strategas visi panaudoti gebėjimus ir įgūdžius, sukurtus studijų programą. Kitas variantas absolventų apsvarstyti, tačiau, konsultuojasi nepriklausomai kitoms įmonėms ir klientams.

Yra kartais variantų leidžianti studentams uždirbti bakalauro Strateginės lyderystės per interneto tyrime ir baigti kursinių. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.