Keystone logo

9 Bakalauro studijos Programos į Taikomosios kalbotyros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Humanitariniai mokslai
 • Lingvistika
 • Taikomosios kalbotyros studijos
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (9)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Taikomosios kalbotyros studijos

  Bakalauro laipsnis yra dažnai pirmojo laipsnio uždirbo aukštojo mokslo įstaigų studentų, paprastai gauti jį į trejų iki ketverių metų, pasibaigus jų kolegijos karjeros pradžioje. Nors bakalauro laipsnį paprastai suteikia pakankamai patirties, kad galėtų patekti į darbo rinką baigus, tai taip pat galima sekti jį su magistro arba daktaro toliau specializuotis tam tikroje srityje.

  &nbsp

  Vienas klausimas jums gali būti įdomu, kas jį taikomosios kalbotyros bakalauro? Šis laipsnis apima realaus pasaulio paraiškas lingvistikos, kaip mokslo ir moko kalbų ir kalbų mokymosi teoriją, kad jie gali tapti geresniais besimokantieji kalbos. Dauguma programų susidoroti su pagrindinių teorijų lingvistikos, taip pat naujų technologijų, kurios daro Mokymo ir mokymosi kalbos lengviau. Kai kurie, bet ne visi, įstaigos reikalauja šis laipsnis turi būti paimti kartu su bent viena užsienio kalba tyrime.

  &nbsp

  Vis labiau globalioje ekonomikoje, lingvistika tarnauja kaip tiltas tarp skirtingų kultūrų. Supratimas, kaip mokyti kalbos padeda žmonėms išmokti geriau bendrauti darbe ir jų išsilavinimą.

  &nbsp

  Iš viso išlaidų iš taikomosios kalbotyros bakalauro priklauso nuo to, mokykla pasirinkti lankyti ir kiek laiko trunka laipsnį užbaigti. Keturi metų yra laiko vidutiniškai praleido studijuoja bakalauro laipsnį.

  &nbsp

  Yra įvairių laisvų darbo vietų absolventams su Taikomosios kalbotyros bakalauro skaičius. Daugelis absolventų išrinkti eiti į mokymo, arba kaip antrosios kalbos mokytojas arba mokyti anglų kalba nėra gimtoji. Kai išrinktasis eiti į nepelno darbą, o dar kiti dirbti vertėjų kitos kalbos. Dauguma esamų pasiūlymų yra privačiame sektoriuje, nors kai kurios vyriausybės pozicijos nėra.

  &nbsp

  Pelningiausi bakalauro laipsnį internete yra puikus būdas mokytis savo tvarkaraštį, tiesiai iš namų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.