Keystone logo

14 Bakalauro studijos Programos į Taikos ir konfliktų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Politikos mokslai
 • Taikos ir konfliktų studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (14)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Taikos ir konfliktų studijos

  Bakalauro laipsnius atviros durys. Jie parengti studentus toliau akademinių tyrimų ir vežti į maloni karjerą. Šios programos paprastai užtrunka apie ketverius metus užbaigti. Studentai susiduria su pagrindus savo pasirinktoje studijų kursą ir gali pasirinkti gauti darbą savo srityje, o toliau su pažangiosios laipsnių.

  &nbsp

  Kas yra taikos ir konfliktų studijų bakalauras? Tai tarpdisciplininė programa orientuota į konfliktus ne tarpasmeninių ir pasauliniu lygiu. Studentai mokysis tarp individų ir grupių dinamika namų aplinkoje ir darbo vietoje, ir daug platesniu mastu. Kurso temos gali būti konfliktų teoriją, socialinius judėjimus, žmogaus teisių, konfliktų valdymą ir sprendimą, ir pokyčių procesus. Studentai nagrinėja destruktyvius karus, jų priežastis ir jų sprendimo. Panašus tyrimas taikos procesai vyksta.

  &nbsp

  Studentai programos naudos iš daugialypė perspektyvas sudėtingų sąveikų. Jie artimi žiūri į taiką, konfliktų ir socialinės santvarkos elementų. Su poveikio klausimais ekonomikos, politikos, istorijos ir ekologijos studentas baigia su giliai suprasti ir dėkingi pokyčių ir kaip asmenys ir visa visuomenė gali paveikti procesus.

  &nbsp

  Dalyvavimo išlaidos šioje programoje gali labai skirtis tarp mokyklų. Tai ypač aktualu, iš vienos šalies į kitą. Tie, kurie domisi vis studentai turėtų kreiptis į atskirus mokyklas tikslią mokslą ir mokesčių informacijos.

  &nbsp

  Su bakalauro laipsnį, absolventai yra pasirengę karjeros kaip ryšių koordinatorių ar padėjėjų, bendruomenės plėtros organizatorių, žurnalistų, žiniasklaidos specialistų, viešųjų ryšių pareigūnų, speechwriters, viešųjų advokatų ir programų koordinatoriai.Absolventai gali rasti darbą darbo vietos ir regionų valdžios institucijų, žiniasklaidos, į politikų biurus ir viešąsias informavimo organizacijų. Kai bakalauro studentai pasirenka tęsti savo akademinės kelionės uždirbti Išplėstinė laipsnių.

  &nbsp

  Tie, kurie domisi užbaigti šią programą, reikėtų atsižvelgti į daugelio mokyklų galimybių programos sąrašą išvaizdą. Užpildykite formą švino gauti informaciją iš konkrečių mokyklų. Ar domitės? Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.