Keystone logo

25 Bakalauro studijos Programos į Tapyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Menų studijos
  • Vaizduojamasis menas
  • Tapyba
Studijų sritys
  • Menų studijos (25)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Tapyba

Pelningiausi bakalauro tapyboje yra puiki galimybė tiems, kurie nori studijuoti įvairią rinkinį peržiūrų aplinkinių tapybos meną. Studentai, gaunantys laipsnį tapyboje gali tapti klestinčios ir gerai laikytis menininkai su turimais pritaikomais įgūdžiais diapazone. Kai mokiniai baigė su tapybos bakalauro, jie gali susirasti darbą skulptūros, fotografijos ir piešimo srityje.

Kas yra tapyboje bakalauras? Šis laipsnis yra tęstinis mokymas, kad bus aprūpinti studentus su žinių pagrindai, pavyzdžiui, pateikimo ir parodos socialinio įsitraukimo, bendradarbiavimo, ir portfelio vertinimui. Studentai taip pat sužinoti pagrindinius blokus tapybos, pavyzdžiui, dažų ir susijusių cheminių medžiagų spalvų taikymo drobės ir kitos medžiagos. Asmenys gali dirbti link karjeros, kad padidinti kūrybingumą ir skatinti išraišką idėjų, emocijų ir vidinių vizijų.

Yra daug priežasčių pasirinkti gauti bakalauro laipsnį tapyboje. Programa moko įgūdžių, pavyzdžiui, grafinis dizainas, tapyba, skulptūros, grafikos, skaitmeninės vaizdavimo, ir interaktyvus dizainas skaičių. Be to, šioje srityje bakalauro leidžia asmenims plėtoti intelektinės ir kūrybinius įgūdžius būtinus registruojant sėkmės pasaulio dizaino ir meno bendruomenių.

Kaina skiriasi priklausomai nuo mokyklos, o programa ilgis svyruoja nuo vienos iki trijų metų. Labai svarbu, kad jūs pakankamai ištirti studijas, siekiant užtikrinti, kad siūloma programa atitinka savo tikslus.

Absolventai yra didelė paklausa pozicijų, pavyzdžiui, muziejų kuratoriai, galerija savininkams, archyvarai, meno istorikai ir bibliotekininkų, bendruomenės meno direktorių, dotacijos specialistų, menotyrininkų ir meno vertintojų skaičiumi. Studentai plėtos įgūdžių, reikalingų spręsti klausimus, susijusius su saviraiškos, restauravimo ir daugintis.

Daugelis tarptautinių variantai už iš universitetų įvairovė programą. Dabar naršo kursai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse visame pasaulyje mažai prieigą prie įrenginio. Internetinės galimybės taip pat patenkinti asmenų, kuriems reikalinga lankstų darbo grafiką. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.