Keystone logo

9 Bakalauro studijos Programos į Tarptautinės žurnalistikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Žurnalistika
 • Tarptautinės žurnalistikos studijos
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (9)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Tarptautinės žurnalistikos studijos

  Bakalauro laipsnis yra populiari bakalauro studijų programa, kurią vykdo studentai, norintys studijuoti savo karjerą. Šis laipsnis gali būti pasiektas kolegijose ir universitetuose visose pasaulio srityse, net internete, ir paprastai užtrunka apie ketverius metus.

  Kas yra tarptautinės žurnalistikos bakalauro laipsnis? Šioje programoje moksleiviai klases sutelkia į tarptautines naujienas ir temas, tiek savo šalyje, tiek ir kituose. Kiekviena mokymo programa skiriasi priklausomai nuo mokyklos, tačiau daugelis iš jų jungia žurnalistikos įgūdžius ir teoriją su žiniasklaidos technologijomis. Studentai gali sužinoti, kaip veikia užsienio naujienos ir korespondentai, ir kaip atskleisti istorijas savarankiškai. Kai kuriose klasėse gali būti transmedijos pasakojimo, tarptautinių ataskaitų, žiniasklaidos ir įvairovės bei socialinės žiniasklaidos pranešimų. Stažuotės taip pat gali būti programos dalis.

  Viena iš privalumų, kuriuos mokiniai dažnai gauna, siekdami šio laipsnio, yra mokymasis veiksmingai bendrauti įvairiais būdais. Jie taip pat gali išmokti tyrimo ir organizacinius įgūdžius, dėl kurių baigus studijas gali būti daugiau karjeros galimybių.

  Mokiniai, besirūpinantys mokyklos lankymo išlaidomis, turėtų susisiekti su švietimo įstaigomis individualiai. Studijų ir kiti mokesčiai gali labai skirtis, priklausomai nuo konkrečios mokyklos ir vietos. Stipendijos, paskolos, dotacijos ir kitos rūšies finansinės paramos gali būti prieinamos, kad programa būtų prieinama.

  Studentai, užsitikrinę bakalauro laipsnį tarptautinėje žurnalistikoje, gali pasirinkti kelias karjeros galimybes. Kai kurie galimi darbo pavadinimai yra naujienų reporteris, naujienų rašytojas, rašytojas, televizijos naujienų gamintojas, radijo naujienų inkaras ar žurnalistai, televizijos užduočių redaktorius, interneto žurnalistė ir socialinės žiniasklaidos direktorius. Šios pozicijos gali būti rasti žurnaluose, televizijos stotyse, vyriausybės agentūrose, laikraščiuose, interneto kompanijose ir radijo stotyse visame pasaulyje.

  Tarptautinės žurnalistikos programos yra prieinamos internete, tarptautinėse mokyklose ir vietos lygiu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.