Keystone logo

21 Bakalauro studijos Programos į Tarptautinės politikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Politikos mokslai
 • Tarptautinės politikos studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (21)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Tarptautinės politikos studijos

  Bakalauro laipsnis suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigė ketverių metų, arba 120 semestras kredito, studijas. Šis laipsnis paprastai yra pirmasis, kad studentai siekti jų Quest už pažangų švietimą. Šie laipsniai yra prieinami platų dalykų.

  Kas yra tarptautinės politikos bakalauras? Ši studijų kursas trunka šiame tarp šalių, tarpvyriausybinių organizacijų ir užsienio kultūrų santykių išvaizdą. Studentai paprastai pažvelgti istorijos, teisės, sociologijos, etikos ir geografijos, kaip jie taikomi tarptautiniuose santykiuose. Kursinių nustato už teorijų, tarptautinėmis sistemomis ir lyginamųjų politikos plėtros pagrindą. Išsamus žvilgsnis į politinių sistemų galima tikėtis.

  Kaip dalį savo švietimo galimybes, studentai dažnai dalyvauti stažuotėse, kur jie tiesiogiai dalyvauja politiniame procese.Daugelis mokyklų siekia įdėti savo studentus vietos ar tarptautinių aplinkoje, kur jie gali tiesiogiai įtakoti politikos kursą veiksmų.

  Išlaidos, susijusios su šios programos gali būti labai skirtingi tarp mokyklų. Tai ypač akivaizdu, tarp mokyklų kertant tarptautines sienas. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į individualius mokyklas susijusių studijų ir mokesčio tvarkaraščius.

  Absolventų šią programą, gali susirasti darbą, kaip administratorių tarnautojų pareigas, žurnalistai, bankininkai, rizikos analitikai, ar galiausiai diplomatai. Kai kurie darbo pavadinimų pasiektų absolventų yra Viešųjų reikalų konsultantas, socialinių mokslininką, ir diplomatinės tarnybos operatyvinį pareigūną. Karjeros pasirinkimas yra projektų vadovai tarptautinių organizacijų, politinių patarėjų mokslinių tyrimų centrų ir ekspertų centrus bei analitikų žiniasklaidos agentūrų. Absolventai paprastai įvesti savo pasirinkimą karjerą su pradinio lygio padėtį ir tada galės siekti daugiau pažangių pozicijas.Pakaitomis, bakalauro absolventai gali pasirinkti tęsti savo akademinį darbą.

  Jei jus domina siekti bakalauro laipsnį tarptautinės politikos, ieškoti daugiau informacijos programos sąrašą. Kiekvienas įrašas suteikia švino formą Jūsų patogumui. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.