Keystone logo

80 Bakalauro studijos Programos į Tarptautinės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Humanitariniai mokslai
 • Tarptautinės studijos
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (80)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Tarptautinės studijos

   Net jei jūsų pasirinkta karjeros kryptis anksčiau negalėjo turėti bakalauro laipsnio, vis daugiau darbdavių reikalauja, kad kandidatai turėtų tą, kuris laikomas pozicija. Bakalauro laipsnis yra daugiau nei reikalavimas; tai, kaip įgyti įgūdžių ir žinių, reikalingų norint sėkmingai dirbti.

   Ar jūsų pomėgiai visada apėmė pasaulį ir įtraukė kitas kultūras? Tarptautinių studijų bakalauro laipsnis yra puikus būdas išreikšti savo pasaulinį susidomėjimą karjeros sėkme. Kas yra tarptautinių studijų bakalauro laipsnis? Tai mokymosi kelias, per kurį galite susidurti ir sužinoti apie įvairias disciplinas, įskaitant politines, kultūrines, socialines ir ekonomines, kurios gali padėti jums žinoti ir gebėjimus, kuriuos reikia sukurti pokyčius ir klestėti šiandienos tarpusavyje susijusiose pasaulio visuomenė.

   Per savo studijas galite įgyti įgūdžių, kurie gali tarnauti ne tik jūsų karjerai, bet ir jūsų gyvenimui. Tai gali apimti pažangius bendravimo įgūdžius, pasaulinę analitinę meistriškumą, kurią informuoja įvairios perspektyvos, ir aiškų supratimą apie esminį pasaulinės politikos ir kultūros ryšį.

   Mokestis baigti bakalauro laipsnį tarptautinėse studijose skirsis atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Tai apima laikotarpį, per kurį reikia baigti savo studijų laipsnį, mokyklos, kurioje lankotės, studijų ir mokesčių, ir net šalies, kurioje tu mokosi.

   Turėdami tarptautinių studijų bakalauro laipsnį, galite turėti galimybę sekti įvairias unikalias ir asmeniškai naudingas karjeros galimybes visame pasaulyje. Jūs galite įgyti teisę dirbti įvairiose srityse, įskaitant akademinę bendruomenę, vyriausybę, nevyriausybinę organizaciją ir privatų sektorių. Karjeros galimybės paprastai apima humanitarinės pagalbos teikėjus, imigracijos ir muitinės pareigūnus, diplomatus, transporto vadybininkus, tarptautinių ryšių direktorius, žurnalistus ir dar daugiau.

   Tarptautinių studijų bakalauras siūloma visame pasaulyje įvairiais lanksčiais nustatymais, įskaitant tradicines klases, internetines klases ar hibridinį šių dviejų grafikų mišinį, ir paprastai užtrunka ketverius metus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.