Keystone logo

11 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Tarptautinių finansų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Tarptautinių finansų studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Tarptautinių finansų studijos

Jei jums patinka numerius ir jums patinka keliauti, tada uždirbti tarptautinėje finansų bakalauro gali būti geras pasirinkimas už jus. Šiek tiek daugiau nei ketverius metus, studentai gali sužinoti Finansų pagrindai, kaip ji taikoma šalių visame pasaulyje ir pasirengti pradinio lygio pareigas ne tik apie bet kokią finansinę instituciją.

&nbsp

Kas yra Tarptautinės finansų bakalauras? Ši studijų programa orientuota į pagrindinių praktikos ir principų verslo tarptautiniu mastu. Kursinių dėmesys skiriamas tokiomis temomis kaip tarptautinio verslo, tarptautinės prekybos, politikos, tarptautinių santykių ir dar daugiau. Programa paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti kai ji derinama su kita reikiama kursinių iš universiteto ar mokymosi įstaigoje. Turi būti priimtas į kai kurias programas, mokiniai gali tekti susitikti minimalus VPS ir SAT arba ACT balas.

&nbsp

Pelningiausi bakalauro laipsnį tarptautinės finansų gali padėti jums užsidirbti poziciją finansinių institucijų ir verslo įmonių visame žodį. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori keliauti. Daugelis programų siūlome kursus internetu, o tai geras pasirinkimas atstumo ir tarptautinių besimokantiesiems.

&nbsp

Kiek tai kainuos uždirbti bakalauro Tarptautinė finansų labai priklauso nuo to, kur jūs planuojate studijuoti. Jums reikės atsižvelgti į būsto ir maisto jei lankyti užsiėmimus miesteliu. Dabar naršo kursai gali turėti skirtingas išlaidas. Kruopščiai mokslinių tyrimų savo programą sužinoti išlaidos yra dalyvauti.

&nbsp

Nors bakalauro laipsnį tarptautinės finansų atrodo parengti studentus sertifikato programų ar diplomus, uždirbti bakalauro laipsnį gali gauti absolventų pradinio lygio pozicijas finansinių institucijų visiems visame pasaulyje.Mylių šį laipsnį, taip pat atitinka studentus Universiteto pažymėjimas programas, kurios gali trukti tik vieną papildomą semestrą ir padėti studentams karjeros vietą.

&nbsp

Galite paprastai taikomos tarptautinės finansų programos, eikite į savo mokyklos tinklalapyje ir pateikti paraišką internetu, taip ilgai, kaip jūs patenkinti prielaidas. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.