Keystone logo

16 Bakalauro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Tarptautiniai santykiai Tarptautinių santykių studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Tarptautiniai santykiai
  • Tarptautinių santykių studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Tarptautiniai santykiai Tarptautinių santykių studijos

Šalys sąveikauja vienas su kitu politiškai, ekonomiškai ir socialiai. Jų santykiai yra be galo sudėtinga, įmerkta į tankus vyko konfliktai ir derybos. Tarptautinių reikalų bakalauro padės jums suprasti šiuos santykius ir suteikti jums su turimais pritaikomais įgūdžiais įvairovė.

Kas yra tarptautinių reikalų bakalauras? Be to, studijuoja, kaip šalys sąveikauja, taip pat gali imtis kursus istorijos, geografijos, ekonomikos, kalbos ir politologijos. Kaip tarptautiniai santykiai yra tokia plati tema, studentai paprastai turi pasirinkti koncentraciją, kaip antai palyginamosios kultūrų ar politinių ekonomikai. Studentai dažnai tikimasi, kad studijuoti užsienyje arba gauti stažuotes vyriausybės centrų.

Yra keletas karjeros, kad iš tikrųjų reikia, kad tarptautinių santykių laipsnį, bet tai nereiškia, darbdaviai bus nuvertinti savo išsilavinimą.Priešingai, įgūdžių jums įsigyti iš programos Paruoškite savo platų profesijų. Rasti pelningas darbo poziciją yra kur kas mažiau sunku, kai jūs įgyti laipsnį.

Dauguma programų trunka keturis metus baigti, jei jūs turite galimybę pereiti per anksti. Savo švietimo išlaidos gali būti didelės arba mažos, priklausomai nuo to, kur jūs nuspręsite užsiregistruoti. Prieš taikant programą, jums reikia mokslinių tyrimų mokymas ir rinkliavos patikrinti, kad jūs galite sau leisti dalyvauti.

Jei norite įdėti savo žinias apie užsienio politiką, naudoti, galite tęsti karjerą kaip užsienio paslaugų specialistas, žmogaus teisių advokatas, ar diplomatas. Kaip jūs įgijo daug perduodamų įgūdžių, yra kitų profesinių galimybių, skaičius taip pat. Daugelis studentų dirbti finansų, rinkodaros ir švietimą. Yra daug darbdaviai, kurie gali rasti savo mokslinių tyrimų ir analizės įgūdžius, kad būtų vertinga.

Tarptautiniai reikalai programos siūlomos tarptautinių universitetų visi visame pasaulyje. Taip pat yra interneto galimybes. Jei esate pasirengę šviesti sau apie politinius ir socialinius sudėtingumo, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.