Keystone logo

100 Bakalauro studijos Programos į Tarptautinio verslo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Verslo vadybos studijos
  • Tarptautinio verslo vadyba
Studijų sritys
  • Verslas (100)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Tarptautinio verslo vadyba

Siekti bakalauro laipsnį suteikia galimybę įsigyti pažangios žinių subjektų asmeninių interesų. Laipsnis yra būtinas daugeliui karjeros, ir ji taip pat nustato, kad reikia toliau studijuoti antrosios pakopos pamatus. Programos yra trys keturi metai ilgio, ir gali reikalauti baigti stažuotės.

Kas yra Tarptautinio verslo vadybos bakalauras? Rinkoje yra išplėsti taikymo sritį, sukurti verslo specialistams, kurie gerai nusimano srityse globalios ekonomikos ir tendencijas poreikį. Tarptautinės vadybos rengia studentus vadovavimo iššūkius šiandienos nuolat besikeičiančius verslo pasaulio. Kursai apima tarptautinę ekonomikos ir finansų Global Marketing, tiekimą ir logistiką, bei naujoves, apskaitos, projektų valdymo, ryšių, vartotojų elgseną ir rinkodaros strategija. Studentai įgyti socialinių ir ekonominių aspektų aplinką, kurioje įmonės klesti supratimą.Užsienio stažuotės ar mainų programas gali būti įtrauktos teikti praktinę principų taikymas išmoko. Kritinis mąstymas, kūrybiškumas, ir komandinis darbas yra pabrėžti.

Privalumai programos gali būti vertinamas asmens augimo ir vystymosi, taip pat rengiantis sėkmės darbe. Gebėjimai kūrybinio mąstymo ir problemų sprendimo gali būti taikoma kasdieniame iššūkius. Bendrosios studijos geriau suprasti ir įvertinti kitas kultūras.

Studijų programos galima rasti mokyklų visame pasaulyje. Kaina skiriasi priklausomai nuo vietos ir mokymo programą. Dėl optimalių rezultatų, mokiniai turėtų savo sprendimus ir pasirinkti programą, kuri geriausiai atitinkančią jų tikslus.

Tarptautinė verslo vadybos siūlo karjeros galimybes, įskaitant valdymo konsultantas, finansų analitikas, rinkodaros vadybininkas, projekto vadovas, ir verslininkas pasaulį.Absolventai taip pat pasamdė kaip sąskaitų vadovai, tiekimo grandinės administratoriams, užsakymų administratoriams, ir tarptautinių pirkimų vadovai. Asmenys, turintys ypatingos svarbos ryšių ir žmogiškųjų santykių rasite pozicijas, pavyzdžiui, tarptautinės klientų aptarnavimo vykdomosios, kliento santykius vadybininkas, žmogiškųjų išteklių vadybininkas, ir e-komercijos specialistas. Darbas yra su viešųjų ir privačių įmonių, o taip pat ne pelno organizacijoms.

Norėdami žengti pirmą žingsnį įdomų ir karjeros tarptautinio verslo vadybos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.