Keystone logo

37 Bakalauro studijos Programos į Technologijų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Technologijų studijos
 • Technologijų vadyba
Studijų sritys
 • Technologijų studijos (37)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Technologijų vadyba

   Technologijos vadybos bakalauras suteikia studentams žinių apie verslo technologijų infrastruktūra ir kaip naudoti informacines sistemas iš anksto efektyvumą ir plėsti gamybinius pajėgumus organizacijomis. Studentai plėtoti problemų sprendimo įgūdžius ir supažindinti su technologija, kuri leistų geriau valdymo ir vadovavimo pozicijas.

   Kas yra technologijų vadyba bakalauras? Ši bakalauro laipsnis sujungia verslo principus su naujoviškų technologinių požiūris į problemų sprendimą. Studentai mokosi pagrindinių būdų, kad technologijos padeda įmonėms valdyti duomenis ir pasiekti tikslus. Kursinių apima plačią projektinį darbą mokyti studentus, kaip kompiuterinės sistemos ir taikomosios programos gali pagerinti savo valdymo ir vadovavimo metodus. Studentai taip pat įgyti pažvelgti į efektyvumą ir tikslumą automatinių sistemų ir duomenų bazių valdymo įvairiausiose srityse.Dalyviai gali specializuotis į technologijų administravimo srityje, pavyzdžiui, apskaitos, finansų, tiekimo grandinės valdymo, sveikatos informacijos ir paslaugų, žmogiškųjų išteklių ir komunikacijos.

   Technologijų valdymo laipsnis naudinga studentams rengiant juos karjeros lyderio pozicijas su tvirtą pagrindą verslo ir valdymo principus. Absolventai turi pridėtinę sluoksnį žinių apie informacinių sistemų ir kompiuterinių programų be savo verslo išsilavinimą.

   Programos išlaidos šis laipsnis skiriasi priklausomai nuo institucijos. Dauguma technologijų valdymo laipsnių trunka keturis metus baigti, bet tai taip pat gali priklausyti nuo atskirų mokyklų reikalavimus. Studentai domisi siekia šio laipsnio turėtų kruopščiai ištirti kiekvieną įstaigą įsitikinkite, kad jis yra gerai tinka jų finansinius ir akademinių tikslų.

   Absolventai, kurie uždirbo technologijų valdymo laipsnį yra kvalifikuoti administravimo ir priežiūros pozicijas įvairių organizacijų. Studentai gali rinktis koncentraciją ir palikti su aukščiausios problemų sprendimo įgūdžių ir automatizuotų sistemų darbui su savo pasirinktoje srityje programą. Inovacijų valdymo patirtis yra naudinga finansinių vadovų, ligoninių administratorių, žmogiškųjų išteklių specialistams, ir kitoms pozicijoms, kurios remiasi duomenų bazių valdymo. Technologijų sprendimai taip pat yra naudinga rinkodaros, tyrimų, pardavimų ir ryšių karjerą.

   Suinteresuoti studentai gali sužinoti daugiau apie Technologijų valdymo laipsnį privalumų ieškant mūsų didelę duomenų bazę mokyklose. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.