Keystone logo

27 Bakalauro studijos Programos į Tekstilės dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Dizaino studijos
 • Tekstilės dizainas
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Tekstilės dizainas

   Bakalauro laipsniai suteikia specialistams galimybę išsiskirti išmanytais savo sritimis. Šis laipsnis parodo, kad yra įsipareigojęs dirbti srityje ir sugebėti dirbti spaudimą.

   Kas yra tekstilės dizaino bakalauro laipsnis? Tekstilės dizainas apima visus audinius atliktus projektavimo darbus. Tai apima daugiau komercinių darbų mados, kiliminės dangos, apmušimo, taip pat rankų darbo, amatininkų dirbti pagal audimo ir mezgimo linijas. Tekstilės dizaino programos skiriasi dėl to, kad lauke yra daugybė darbo. Spalvų teorija ir dizaino teorija yra keletas labiausiai paplitusių kursų. Lauko nustatymas sutrumpina galimų programų sąrašą, todėl svarbu pasirinkti tinkamą universitetą.

   Daugelis darbo vietų tekstilės pramonėje yra labai komercinės, todėl pagrindiniai apskaitos įgūdžiai yra įtraukti į daugumą tekstilės projektavimo programų, kurios yra naudingos daugeliui verslo karjeros. Skaitmenines programas, tokias kaip CAD, mokoma lengvesniam audinių dizainui kartu su tradiciniais rankų piešimo ir piešimo būdais. Studentai taip pat gali išmokti kurti modelius nuo nulio.

   Tekstilės dizaino laipsniai neturi nustatyti kainos. Mokymą nustato mokyklos vieta ir kiti veiksniai. Daugumai studentų bakalaurui reikės tris ar ketverius metus, todėl atitinkamai apskaičiuokite.

   Tekstilės dizaino bakalauras parengia absolventus už darbo vietas įvairiose komercijos ir mados srityse. Tekstilės dizaineriai gali būti atsakingi už tekstilės gamybą, tekstilės gaminių modelio, spalvų ir medžiagų valdymą. Dizaineriai taip pat dirba su technine pusėn, tekstilės programavimo ir projektavimo modeliais per programinę įrangą. Rankų darbo rankinės tekstilės gamyba yra kai kurių mažų įmonių padėtis.

   Jūs galite gauti bakalauro laipsnį tekstilės dizaino iš įvairių universitetų visame pasaulyje, kurie jį siūlo. Jei turite supakuotą tvarkaraštį, pažvelkite į laipsnius, kuriuos uždirbate internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.