Keystone logo

9 Bakalauro studijos Programos į Televizijos ir radijo žurnalistikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Žurnalistika
 • Televizijos ir radijo žurnalistikos studijos
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (9)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Televizijos ir radijo žurnalistikos studijos

  Bakalauro laipsnis pažymi studentų bakalauro studijų pabaigą ir suteikia portalą, skirtą baigti kursus daugelyje universitetų kartu su pagrindais, kurių reikia atlikti tam tikroje srityje. Studentai, siekianti šio laipsnio, paprastai turės keletą pagrindinių kursų ir pagrindines konkrečias klases, kad gautų išsamų išsilavinimą.

  Kas yra transliavimo žurnalistikos bakalauro laipsnis? Šioje studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama komunikacijai ir šiuolaikinėms transliavimo technologijoms, suteikiant studentams galimybę įgyti žinių, reikalingų sėkmingai atlikti daugelį susijusių karjeros. Tikėtina, kad studentų studijos bus gerokai patobulintos teikiant ataskaitas, rašant, pristatant kalbą, gaminant, grafikos redagavimui, fotoaparato veikimui, "storyboarding" ir "story pitching". Kursai, kuriais grindžiami šie įgūdžiai, gali leisti studentams įsisavinti laikraščių, žurnalų, radijo laidų, filmų prenumeratorių ir daugelio kitų plačiai paplitusių žiniasklaidos priemonių kūrimą.

  Vienas iš aukščiausiųjų įgūdžių mokinių gali būti tikimasi, kad šio laipsnio siekimas leis žodinį bendravimą. Tai kartu su patobulinta organizacija ir geresniu šiuolaikinių kompiuterinių technologijų suvokimu yra vienodai naudinga tiek namuose, tiek darbo vietoje.

  Įvairioms institucijoms ir priimančioms šalims bus siūlomi skirtingi mokesčiai už studijas tokiems dalykams reikalingiems kursams, todėl tikslios išlaidos yra sunkios. Visada patariama, kad studentai atliktų savo mokslinius tyrimus, susijusius su išlaidomis, prieš prisiimdami konkrečią mokyklos ar studijų programą.

  Keletas darbo vietų, kurias šios programos absolventai gali susidurti įeinant į darbo jėgą, yra žiniasklaidos planuotojas, fotografas / kinematografas, vizualinių efektų koordinatorius, radijo diktorius, scenarijaus autorius, naujienų inkaras, žiniasklaidos kritikas, redaktorius, naujienų pranešėjas ir turinio rašytojas. Daugelis iš šių pozicijų vietos absolventus visuomenės akimis, kur jų platus mokymas žodžiu ir raštu bendravimas gali pradėti žaisti. Kita potenciali karjera gali būti dokumentinis gamintojas, vaizdo grotuvas, garso inžinierius, kino režisierius ir apšvietimo specialistas.

  Studentai gali naudotis internetiniais kursais, turėdami visą tvarkaraštį, o tradicinės klases galima įsigyti tiek vietinės, tiek tarptautinės mastu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.