Keystone logo

38 Bakalauro studijos Programos į Televizijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Televizijos studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Televizijos studijos

Bakalauro laipsnis paprastai yra pirmojo laipsnio kolegijos studentai siekti. Ji numato pagrindus, kurie yra naudingi Jūsų karjerą. Baigęs studijas, galite pradėti dirbti į karjerą ar galite tęsti savo išsilavinimą su magistro 's programos.

Kas yra televizijos studijų bakalauras? Tie, studijuoja televiziją paprastai domisi kritinės pusės vidutinės, tačiau ji taip pat galima siekti gamybą užsidirbti televizijos studijų laipsnį. Kursai apima kino teorijos, kritinės studijas, ir auditorijos sąveika. Taip pat turėtų būti taikomas išsamus tyrimas apie televizijos ir kino istorijoje. Kadangi tai yra bakalauro lygio programa ir šiek tiek bendresnis, studentai paprastai gali specializuotis po baigimo.

Pramogos pramonė yra neįtikėtinai didelis ir klestintis laukas. Studentai, studijuojantys televiziją bus naudinga patekti į šią pramonę.Jie yra įrengta įgūdžių ir žinių, jie turi sukurti labai pelningą karjerą už save.

Mokslą išlaidos įtraukiant į televizijos studijų bakalauro kinta daugelio veiksnių. Mokyklos ir programos turės įtakos išlaidas, tačiau net šalies pasirinksite studijuoti bus vaidinti svarbų vaidmenį. Prieš įtraukiant kruopščiai ištirti visas savo galimybes.

Televizijos ir kino yra bendradarbiavimo meno formų. Tai reiškia, kad yra dešimtys skirtingų amatų ir disciplinų susirenkate į vieną tikslą. Absolventai turi daug pasirinkimų karjeros, ypač jei jie pasirenka gamybos pusę studijų. Šios sritys apima scenografijas, scenarijų rašymo, režisūra, apšvietimo projektavimas, costuming, makiažas, fotografija kryptį, paspara kūrimas, gamyba, specialieji efektai ir kt. Jei pasirinksite tęsti kritinę pusės, taip pat yra daug darbo žurnalistikos, kritika ir švietimo srityse.

Televizija neįtikėtinai įdomus studijų sritis.Suinteresuoti studentai nebus nusivylė. Plius, su tiek daug prašymų, ji gali būti labai naudinga po baigimo. Norėdami pradėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.