Keystone logo

18 Bakalauro studijos Programos į Pedagogika Mokymas TESOL 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • TESOL
Studijų sritys
  • Pedagogika (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Pedagogika Mokymas TESOL

Jei turite vidurinę mokyklą ir norite žinoti, kas toliau, galite apsvarstyti galimybę užsiregistruoti bakalauro studijų programoje. Šis laipsnis yra galimybė įgyti išsamesnes žinias apie jus dominančią sritį. Baigusi bakalauro studijų programą dažniausiai reikia gerų darbo vietų. Jis taip pat gali būti magistro laipsniu.

Kas yra TESOL bakalauro laipsnis? TESOL laipsnis arba anglų kalbos mokėjimas kitomis kalbos kalbomis rengia absolventus, kurie vertina mokymosi metodus, nustato kalbos įgūdžių charakteristikas ir taiko praktinio mokymo mokymosi strategijas. Jūs galite mokytis anglų kalbos tyrimų, kultūros, kalbos plėtros ir kalbos teorijos. Mokyklos taip pat dažnai suteikia studentų mokymo ir stebėjimo galimybių.

Turėdami bakalauro laipsnį TESOL galite patobulinti savo komandą ir anglų kalbos žinias. Kiti įgūdžiai, kuriuos gali įgyti TESOL absolventai, yra galimybė analizuoti situaciją ir taikyti sprendimus, gebėjimus, kurie padeda daugeliui darbo vietų.

TESOL bakalauro išlaidos labai priklausys nuo jūsų pasirinktos mokyklos, jos vietos ir kokio mokesčio jis nustatys. Palyginkite institucijas, kad būtumėte tikras, kad pasirinksite tą, kuris gali suteikti jums reikalingą išsilavinimą.

Turėdamas TESOL bakalauro, akivaizdi karjera turi būti anglų kalbos mokytoja, tačiau yra ir kitų galimybių. Galite tapti programos kūrėju, verslo konsultantu, daugialypės terpės specialistu ar bibliotekininku. Viešajame sektoriuje dirba socialiniai darbuotojai ir pabėgėlių ryšiai su TESOL laipsniais. Viešosioms ir privačioms mokykloms TESOL mokytojai turi būti kalbos specialistais.

Yra daugybė vietų, kuriose galite gauti TESOL bakalauro. Jei jums reikalinga lanksti parinktis, yra internetinių kursų. Taip pat galite lankyti mokyklas visame pasaulyje. Jei esate pasirengęs imtis pirmojo žingsnio, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.