Keystone logo

61 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Verslas ir vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Verslas ir vadyba
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (61)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Verslas ir vadyba

Verslo ir ekonomikos laipsnis suteikia studentams žinių apie pagrindinių principų ekonomika ir kaip jie įtakos tarptautinei finansų, viešosios politikos ir verslo valdymo. Absolventai yra pasirengę pažangių studijų programų ar karjeros daugelyje verslo ir finansų pramonės srityse, taip pat vyriausybės ir ne pelno organizacijos.

Kas yra Verslo ir ekonomikos bakalauras? Bakalauro Verslas ir ekonomika laipsnis suteikia studentams platų įkūrimo ekonomikos sąvokas ir jų pritaikymo prie Verslas ir finansai. Studentai mokysis, kaip gamybos, tiekimo ir vartojimo koncepcijos įtakos pasaulio verslo ir valdžios santykius ir tarptautines finansų rinkas, taip pat individualių įmonių ir bendruomenių. Programos dalyviai, studijų bankininkystės, įmonių finansų, investicijų ir vertybinių popierių, taip pat ekonominę analizę. Studentai gali sutelkti savo kursinių į jų interesus ir karjeros tikslų.Wyklady per programą įtraukti ekonometrijos, privataus kapitalo ir rizikos draudimo fondų investicijas, tarptautinių finansų ir verslo administravimą.

Studentai naudos iš verslo ir ekonomikos studijų programą įvairiais būdais. Be mokymosi analizės ir kokybinius metodus, sprendžiant ekonomines problemas, dalyviai įgyti, kaip ekonominės tendencijos įtakos sprendimus per įmonėms supratimą.

Programos struktūra ir ilgis skiriasi priklausomai nuo universitete, ir kaip rezultatas, viso išlaidų nevienodas institucijomis. Dauguma bakalauro programos reikalauja trejų iki ketverių metų studijų. Suinteresuoti studentai turėtų tirti mokyklas gauti aiškią viziją, laiko ir mokslą investicijų atskirų programų.

Absolventai turi didelę žinių bazę ir įgūdžių rinkinį, kuris yra vertingas beveik bet kokio verslo ar finansų aplinkoje.Verslas ir ekonomika laipsnis yra vertingas bankininkystės ir finansų, investicinių įmonių, verslo valdymo ir tarptautinės plėtros projektus. Absolventai yra pasirengę pozicijas valdžios ir ne pelno organizacijos, kurios reikalauja ekonominę analizę ir finansų valdymo įgūdžius. Daugelis studentų siekti šio bakalauro laipsnį, siekiant įgyti teisę į antrosios pakopos studijų programas specializuotose srityse, pavyzdžiui, ekonometrijos ar magistrų.

Studentai rasite ieškodami mūsų didelę duomenų bazę mokyklų palyginti kursinių ir sritis koncentracijos savo karjeros tikslų tinkamą instituciją. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.