Keystone logo

31 Bakalauro studijos Programos į Verslas Verslas Verslininkystės vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Verslas
  • Verslininkystės vadyba
Studijų sritys
  • Verslas (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Verslas Verslas Verslininkystės vadyba

Daugelis studentų nuspręsti siekti Verslumo valdymo bakalauro, siekiant ištirti in pradedant savo verslą ar investuoti į augančių įmonių interesus. Laipsnis suteikia studentams tvirtą pagrindą verslo ir finansų sąvokas, reikalingą tapti verslininkais, kurie gali rasti ir paramos perspektyvių naujų įmonių.

Kas yra Verslininkystės valdymas bakalauras? Bakalauro studijų programa Verslumo valdymas yra projektas pagrįstas studijas, kad moko jus nuo ar investuoti į naują verslą procesą. Dalyviai išmoks, kaip prognozuoja geras galimybes plėtrai ir metodus perėjimą šias galimas verslą į pelningas investicijas. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į technologijų pradedančioms įmonių, inovacijų įmonėse ar plėtrai besivystančiose šalyse, be kita verslo siekiams.Absolventai turėti įgūdžių tapti sėkminga verslo savininkai ir rizikos kapitalo ir pramonės šakų, kad juos domina.

Studentai mano, kad verslumo valdymas kursinių rengia jiems už bendradarbiavimą, reikalingą pradėti naują verslą arba koordinuoti investuotojus. Projektinis darbas su kitais dalyviais suteikia studentams su valdymo, komandinio darbo ir teisinių ir techninių aspektų plėtros.

Laikas ir kursinių privalo uždirbti šį laipsnį skiriasi atskirų programų. Apskritai, bakalauro studijų programos užtrukti iki ketverių metų užbaigti. Programa kaina taip pat skiriasi visoje institucijoms. Būsimieji studentai turėtų tirti kiekvieną instituciją sužinoti daugiau apie kursus skaičiaus programos ir susijusių studijų reikalavimus.

Įgūdžiai ir patirtis, įgyta taikant mokslinių tyrimų, kursinių ir valdymo projektus verslumo programa yra svarbus daugelio karjeros versle ir investuoti.Absolventai turi įrankius sėkmingai rado savo įmones arba remia augimą verslo įmones. Technologijų paleidimo strėlė remiasi rizikos kapitalo ir paramos verslininkai gali teikti didėjančius pažangiausius technologijų įmones. Pažanga per įsteigtos organizacijos taip pat reikalauja investuotojų ir verslo gaires. Laipsnis taip pat veda prie karjeros verslo valdymo, konsultavimo pozicijas, finansinės konsultacijos ir tarptautinę plėtrą.

Būsimieji studentai gali sužinoti daugiau apie verslumą valdymo studijų programas, ieškant mūsų didelę duomenų bazę mokyklose. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.