Keystone logo

72 Bakalauro studijos Programos į Verslo analizės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Verslo studijos
  • Verslo analizės studijos
Studijų sritys
  • Verslas (72)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Verslo analizės studijos

Baigę vidurinę mokyklą, galima siekti bakalauro laipsnio universitete ar koledže. Šis laipsnis leidžia studentams pasirinkti bendrojo lavinimo kursus. Baigę bakalauro studijų programą, absolventai gali įstoti į darbo rinką arba tęsti studijas su magistrantūros studijomis.

Kas yra "Business Analytics" bakalauro laipsnis? Šis laipsnis gali paruošti studentus naudoti ir interpretuoti verslo duomenis taip, kad pagerėtų verslo procesai. Tipiškų kursų pavyzdžiai yra kodavimas, statistika ir tikimybė, finansų rinkos ir matematinis modeliavimas. Dažnai laipsnių programoms reikalingas vyresnio amžiaus kapstanas arba mokslinių tyrimų projektas, pagrįstas verslo modeliais. Vidutiniškai laipsniui užbaigti trunka keturi metai.

Studentai, turintys "Business Analytics" bakalauro, gali įgyti stiprių matematikos įgūdžių ir gebėjimą aiškinti statistiką. Jie gali išmokti greitai įvertinti informaciją ir imtis veiksmų, kurie yra naudingi visiems gyvenimo aspektams.

Yra daug kintamųjų, kurie turi įtakos "Business Analytics" bakalauro uždirbimui. Mokesčio vieta yra mokyklos, ne visą darbo dieną ar visą laiką, o programos trukmė yra visa. Studentai turėtų tyrinėti kiekvieną mokyklą, kurioje jie nori rasti geriausią.

"Business Analytics" programos bakalauro absolventai gali turėti labai įperkamų įgūdžių ir turėti daug karjeros. Kai kurie pasirinkimai gali būti duomenų gavybos specialistas didelėms įmonėms arba bankų finansinės rizikos vertintojai. Jie gali tapti informacijos / kompiuterių technologijų konsultantais įmonėms, tokioms kaip draudimo pramonė. Taip pat yra darbo vietų finansų sektoriuje, pavyzdžiui, investicijų bankininkui ar vertybinių popierių rinkos analitikas.

Universitetai ir kolegijos visame pasaulyje siūlo "Business Analytics" bakalaurą. Taip pat yra įstaigų, turinčių internetines programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.