Keystone logo

10 Bakalauro studijos Programos į Verslas Verslo inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Verslas
 • Verslo inžinerija
Studijų sritys
 • Verslas (10)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Verslas Verslo inžinerija

  Verslo inžinerijos bakalauras yra pagrindinis laipsnis siekiant įgyti meistriškumą savo srityje. Paprastai bakalauro laipsnis arba bakalauro laipsnis verslo inžinerijoje gali užtrukti nuo trejų iki penkerių metų, kad užbaigtų ir suteiks studentams būtinus elementus, siekiant aukštojo mokslo laipsnio ar karjeros verslo vadybos.

  Visų pirma, kas yra verslo inžinerijos bakalauro laipsnis? B.Sc. Verslo inžinerija paprastai susideda iš trijų pagrindinių programų: gamybos ir organizavimo; pirkimas ir pardavimas; ir paslaugos. Gamybos ir organizavimo programoje mokiniai gali sužinoti, kaip padidinti našumą verslui didinant efektyvumą. Pirkimo ir pardavimo programa daugiausia dėmesio skiriama duomenų analizei ir vartotojų elgsenos supratimui. Galiausiai paslaugų programa orientuota į išorines paslaugas, tokias kaip plėtros projektai ir sutarčių sudarymas. Studentai gali išmokti suprasti, kaip kurti įmones renkant ir analizuojant duomenis. Laipsnių turėtojai turėtų būti susipažinę su matematika, statistika ir ekonomika.

  B.Sc. Verslo inžinerija suteikia studentams žinių apie tai, kaip kurti, valdyti ir plėtoti verslą. Studentai, turintys bakalauro laipsnį gali turėti teisę į MBA arba kitus aukštojo mokslo laipsnius, taip pat į aukštesnes darbo užmokesčio valdymo lygio pareigas.

  Bakalauro laipsnį verslo inžinerijos srityje labai skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir iš šalies į šalį. Pasitarkite su įvažiavimo tarnybomis, kad galėtumėte sužinoti, kas yra įvairiose institucijose, kad galėtumėte rasti tinkamą jums.

  Paprastai verslo inžinerijos programos absolventai ras karjeros elektros inžinerijos, informatikos, automobilių pramonės, projektų valdymo, aviacijos ir mechanikos inžinerijos srityse. Šio tipo studijų programa gali pagreitinti studentų organizacinį, analitinį, kritinį mąstymą ir matematinius įgūdžius. Laipsnių turėtojai gali dirbti mažose ir didelėse įmonėse visame pasaulyje.

  Yra tūkstančiai institucijų, siūlančių verslo inžinerijos bakalaurą visame pasaulyje, įskaitant daugybę internetinių variantų. Norėdami pradėti dirbti savo B.Sc., ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su jūsų pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.