Keystone logo

11 Bakalauro studijos Programos į Viešasis valdymas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Viešasis valdymas
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Viešasis valdymas

   Bakalauro laipsnis yra Ukoronowanie studentams, kurie baigė bakalauro studijas kolegijoje ar universitete. Jis paprastai trunka nuo trijų iki keturių metų užbaigti ir gali būti toliau studijuoti antrosios pakopos.

   Kas yra viešosios vadybos bakalauras? Ši programa orientuota į turimų viešajame sektoriuje vadovaujančias pareigas. Kursai tokio mokymo programą gali būti tarpdisciplininis ir apima klases, pavyzdžiui, teikiant viešąsias paslaugas, Įvadas į politiką ir Vyriausybės administracija. Be to, mokymosi klasėje, laipsnis taip pat gali apimti praktinį komponentas, kuris suteikia studentams galimybę plėtoti įgūdžius toliau hands-on nustatymas. Tai patirtinis mokymasis gali labai naudinga studentams ir patobulinti patirtis dalyko srityje.

   Į viešosios vadybos bakalauras siūlo naudos, pradedant nuo plėtros vadovavimo įgūdžių, kad yra susipažinę su viešajai tvarkai.Kartu, šios savybės aprūpinti absolventus karjeros ir galimybių skaičius.

   Mokslą ir mokesčius kiekviename universitete, priklausys nuo daugelio veiksnių. Norint apskaičiuoti, koks jūsų išlaidos bus, jums reikėtų kreiptis į priėmimo biure mokykloje norėtumėte uždirbti šį laipsnį.

   Po universiteto baigimo, jūs rasite, kad jūs laipsnis yra susijęs su pozicijų įvairiuose sektoriuose. Kadangi viešojo valdymo bakalauro plėtoja mokinių lyderystės įgūdžius, jums gali būti gerai tinka vadovaujančias pozicijas daugelyje nustatymus. Jei siekiame dirbti viešajame sektoriuje ir panaudoti savo laipsnį iki galo, darbo socialinio darbo ir bendruomenės informavimo greičiausiai kreipiuosi į Jus. Jūsų kvalifikacija ir patirtis kreipsimės į potencialiems darbdaviams, taip pat. Jei nuspręsite naudoti savo laipsnį skirtingai, tačiau, galite tęsti darbą konsultacijas ar mokymus toje srityje, susijusią su jūsų interesus.

   Jums gali būti suteikta galimybė uždirbti bakalauro viešosios vadybos per interneto klases. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.