Keystone logo

19 Bakalauro studijos Programos į Viešosios politikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Teisės studijos
  • Politikos studijos
  • Viešosios politikos studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Viešosios politikos studijos

Sėkmingas bakalauro programos gali atverti daug galimybių, tiek išsilavinęs ir profesionaliai. Tai atveria kelią įsigaliojimo studijų programas ir rengia specialistus dėl papildomos pažangos savo karjerą. Daugelis šių programų parengti studentus, norėdami tiesiogiai patekti į savo pasirinkimo karjerą.

Kas yra viešosios politikos bakalauras? Kas temos yra šios programos? Studentai įgyti analitinių įgūdžių, naudojamų per turiningos politikos klausimais srityje supratimą. Studentai mokosi taikyti šias žinias politinių, socialinių, kultūrinių ir parametrus, kurie turi įtakos viešosios politikos. Kursai gali būti aplinkos apsaugos politiką, pasaulines politines ekonomijos, miestų planavimo ir politiką, energetikos politiką, informacijos ir ryšių, ir politiką ir viešąjį interesą.

Studentai, dalyvaujantys šioje programoje, naudai, nes jie sukurti aiškų supratimą apie tai, ką viešoji politika ir kaip politikos procesas veikia.Jie skatinami peržiūrėti šiuolaikinės viešosios politikos iš įvairių perspektyvų skaičius. Kaip studentai supažindinami su metodikos ir papildomos viešosios politikos sričių, jie liestis su profesionalais, kurie ir toliau išliks išteklių po baigimo.

Iš mokosi programos išlaidos skiriasi nuo mokyklos į mokyklą. Tai ypač pasakytina apie mokyklų, esančių kertant tarptautines sienas. Jei jus domina gauti informaciją apie studijų kainą ir įmokų, kreipkitės mokyklas tiesiogiai.

Absolventai rasti darbą įvairių aplinkų. Kai kurie iš šių pozicijų apima nacionalinį saugumą, tarptautinį tarnyba, Užsienio reikalų, politinės konsultacijos, valstybinių įstaigų ir darbuotojų pozicijas su skirtingų organizacijų. Darbo pavadinimai gali būti Vyriausybės administratoriui, nepelno Vadybininkai, teisės aktų darbuotojų, politikos analitikas, ir strateginio planavimo programą.Įvairios galimybės per programos leidžia absolventams sutelkti dėmesį į savo karjerą, kol jie užbaigti savo studijas.

Jei esate suinteresuoti patekti į dinamišką ir įtakingą pasaulio viešosios politikos, atsižvelgti į kai kurių švietimo galimybėmis per programos sąrašą išvaizdą. Naudokite persvarą formas gauti daugiau informacijos. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.