Keystone logo

1 Bakalauro studijos Programos į Vykdomųjų finansų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Programos vadovams
 • Vykdomųjų finansų studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (1)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vykdomųjų finansų studijos

  Bakalauro laipsnis programa yra aukščiausio lygio bakalauro laipsnį arba sertifikavimo siūlomų daugelyje sričių. Jis paprastai yra laikomas vienu iš dviejų priežasčių: arba studentas siekia karjeros šioje srityje ir nori atvykti su išsamiu fono žinių srityje istoriją ir žinių bazę, arba studentas siekia užbaigti bakalauro laipsnį kaip dalis didesnis siekimui aukštąsias mokyklas.

  Kas yra vykdomosios Finansų bakalauras? Tai bakalauro programa, specialiai sukurta siekiant nukreipti studentus, kurie siekia patekti į verslo pasaulį vykdomųjų funkcijų, suteikiant jiems finansinių žinių, skirtas padidinti jų gebėjimą priimti teisingus sprendimus, kad vadovautis bendrovės link didžiausią pelningumą. Jis paprastai trunka nuo keturių iki penkerių metų dieninių studijų baigti, ir ji apima tiek bendruosius verslo kursus, pavyzdžiui, valdymo ir konkrečius kursus finansų iš darbo vadovų požiūriu.

  Į uždirbti bakalauro vykdomosios Finansų nauda yra geriau pasirengimas finansinių sprendimų priėmimo procese įmonių lygiu ir konkrečia mokymo vadovavimo ir vykdomųjų funkcijų, nei galima būtų rasti bendrai verslo laipsnį.

  Išlaidos laipsnį skirtis gana didelis, priklausomai nuo įstaigos vietoje ir struktūros, bet apskritai, jie sutampa su lankyti kitų programų mokyklą išlaidas. Pasitarkite su būsimųjų moksleivių pagrindinius studijų profilius daugiau informacijos.

  Studentai, kurie gauna bakalauro Vykdomosios Finansų linkę dirbti verslo pozicijas, patekti į darbo rinką ir vykdomųjų funkcijų, arba vaidmenų, skirtas patarti viena link galimo vykdomosios vietą. Jie taip pat dirbti konsultavimo pozicijas, siūlanti ne pažvelgti į įmonių, kurios reikia patarimų su savo finansus.

  Dabar bakalauro studijų programos vykdomosios finansų yra plačiai prieinami iš tų pačių mokyklų, kurios siūlo savo in-sėdynės alternatyvas.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.