Keystone logo

3 Bakalauro studijos Programos į Vyno verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Maisto ir gėrimų studijos
 • Maisto ir gėrimų verslas
 • Vyno verslo studijos
Studijų sritys
 • Maisto ir gėrimų studijos (3)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vyno verslo studijos

  Bakalauro yra bakalauro laipsnį, kuri rengia studentus savo pasirinktoje studijų srities karjerą. Programa dažniausiai pagrindinis dėmesys skiriamas bendrųjų laisvųjų menų dalykų, taip pat konkrečių klasių pritaikytų gauti studentai pasirengę ateities darbui.

  Kas yra Wine Verslo bakalauras? Ši programa yra skirta studentams, turintiems verslumo dvasią ir norintiems įsitraukti su vyno verslui. Kiekvienas programa skirsis, bet klases dažnai apima vyno ir gastronomijos studijų ir verslo sąvokų mišinys. Studentai nagrinės vyno pramonę ir sužinoti, taikomų įgūdžių, kaip antai komunikacijos, finansų valdymo, prekybos, gamybos, rinkodaros ir vadovavimas. Daugelis programų siūlome stažuočių galimybes siekiant praktikuoti savo įgūdžius realiame pasaulyje.

  Studentai, kurie tęsti į vyno verslą laipsnį daug išmokti apie verslo ir valdymo, kuri yra naudinga tiek savo profesinį ir asmeninį gyvenimą.Mokymasis apie vyną taip pat atskleidžia juos daug įvairių sričių pasaulyje, kuris leidžia jiems keliauti ir tapo įvairesnė kultūriniu požiūriu.

  Mokslą ir mokesčius, susijusius su uždirba vyno verslo laipsnį gali skirtis nuo vienos institucijos į kitą. Yra tarptautinių mokyklų, kurios siūlo šią programą, skaičius, o sąnaudos priklausys nuo to, mokyklos buvimo vietos, programos trukmę ir stažuotės mokesčių.

  Absolventų su bakalauro laipsnį vyno verslą gali dirbti įvairių gebėjimų skaičiaus. Kai kurie gali pasirinkti dirbti su konkrečiais vyno gamintojų, siekiant padėti joms sukurti, rinkos ir parduoti savo produktą. Kiti gali pasirinkti dirbti vyno ir alkoholiniai gėrimai platinti įmonių naudoti savo įgūdžius mažmeninės pusėje. Verslininkai, kurie turi kitų įgūdžių ir patirties svetingumo srityje gali net pasirinkti atidaryti savo vyno parduotuvė, vyno baras, ar restoraną.

  Jei vynas verslas yra jums įdomūs, pradėkite lyginti mokyklas dabar.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.