Keystone logo

6 Bakalauro studijos Programos į Plėtros planavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Verslas
 • Nekilnojamasis turtas
 • Plėtros planavimo studijos
Studijų sritys
 • Verslas (6)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Plėtros planavimo studijos

  Bakalauro laipsnis yra studijų, leidžianti studentams pasiekti didelę asmeninę ir profesinę augimą konkrečioje srityje programa. Dauguma programų yra tarp trijų ir keturių metų trukmės, įrengiant studentų uždirbti su gerai suapvalinti išsilavinimą.

  Kas yra plėtros planavimo bakalauras? Dauguma miestų planavimo bakalauras 's studijų programos sukelti kursinių socialinių mokslų, politikos, etikos, ir miesto reikalais. Studentai mokosi apie dabartines ekonomines problemas, politikos procedūras, tvarumas, ir gyvenamųjų namų ir komercinių teritorijų planavimo apribojimų. Konkretūs kurso temos gali apimti aplinkosaugos reikalavimus, bendruomenės informavimo projektus ir globalizaciją, biudžeto už miestų augimo, analizės miesto politikos ir žemės naudojimo ir plėtros. Dalykai suartinti studentus į būdais Politikos mokslų, dizaino, politikos analizės įrankiai ir ekonomika įtakos gali turėti įtakos svarbius aplinkosaugos ir socialines problemas, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje.

  Studentai užsidirbti savo laipsnį įgyti įgūdžių, kurie naudojasi savo asmeninį ir profesinį gyvenimą numerį. Pavyzdžiui, jie mokosi organizacija, komunikacija, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, skatinti efektyvų ir teisingą pasaulinę kaita.

  Programos sąnaudos svyruoti tarp institucijų, priklausomai nuo universiteto ir studijų trukmės vietą. Studentai turėtų ieškoti galimybių užtikrinti programa atitinka jų tikslus ir karjeros tikslus.

  Pelningiausi bakalauro laipsnį plėtros planavimo gali atverti duris į karjeros įvairiose srityse ir disciplinose viešajame ir privačiame sektoriuose. Kai kurie iš šių darbo vietų gali būti inžinierius, statybos geodezininkas, bendruomenės plėtros direktorius, kraštovaizdžio architektas, ir valstybės tarnybos administratoriumi. Programa taip pat gali suteikti pagrindą studentams rengiasi absolventas darbo planavimo, teisės, urbanistikos ir viešajai tvarkai.

  Ieškoti laiko užsiimti tikslus uždirba aukštąjį išsilavinimą yra su lankstumo ir patogumo interneto programų lengviau. Internetinė kursinių leidžia studentams stoti bet kur visame pasaulyje. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.