Keystone logo

6 Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Finansų vadyba
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų vadyba

Verslo administravimo bakalauras buvo sukurta siekiant suteikti studentams platų supratimą apie jų srityje. Nors pagrindai yra orientuota, studentai taip pat turi galimybę pradėti specializuojasi savo pasirinktoje srityje. Baigęs studijas, tai galima pradėti savo karjerą arba tęsti savo išsilavinimą uždirba aukštesnio lygio išsilavinimą.

Kas yra finansų valdymo BBA? Studentai, kurie nori siekti šioje srityje įgyti bendrojo finansavimo supratimą, tačiau jie taip pat yra įrengta su vadybinių įgūdžių, kad jie galėtų pasiekti aukštesnes pareigas. Kursai dažnai apima dividendus, kapitalo struktūros, rizika, investicijų, tarptautinės finansų, pinigų srautų vertinimo, ir pasaulio ekonomika. Programų šioje srityje tikslas yra parengti absolventus išlaikyti finansinę gerovę organizacijos ir valdyti visą finansų grupes.

Verslas labai konkurencinga srityje.Studentai, kurie mokosi finansų valdymo naudos iš galimybės išpažinti savo problemų sprendimo, kritinio mąstymo, bendravimo, ir, žinoma, vadybinius įgūdžius saugioje aplinkoje. Dažnai tai leidžia absolventams išsiskirti, kai jie pasiekia savo karjerą.

Mokslą ir mokesčiai vartojant bet kokį bakalauro programa labai skiriasi. Specialioji programa, taip pat mokyklos ir studento statusas, turės įtakos išlaidų. Tai reiškia, tiriant daug variantų iš anksto yra ypač naudingas.

Pelningiausi bakalauro 's laipsnį finansų valdymo atveria platų karjeros studentams duris. Kadangi žinių yra daugiau bendro pobūdžio, tai yra įmanoma dirbti beveik bet pramonei. Be valdymo ir departamento vadovų pareigas, dirbti galima rasti, kaip finansų analitikas, sąskaitos vadybininkas, asmeninių ar verslo patarėjas, finansų ekspertės, finansų vadybininkas, ir kt.Tai galima dirbti su didelių korporacijų, įstaigų, mažesnėms įmonėms ar net vyriausybinių organizacijų.

Jei jus domina vykdo į Finansų departamento verslo karjerą, apsvarstyti studijuoja finansų valdymą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.