Keystone logo

7 Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Verslas Inovacijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Verslas
 • Inovacijų studijos
Studijų sritys
 • Verslas (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Verslas Inovacijų studijos

  Ką galima padaryti paprastai ketverius metus? Pelningiausi bakalauro laipsnį iš kolegijoje ar universitete. Programos Žinoma darbas susijęs su daug bendrojo lavinimo ir specialybės pamokas, parengti studentus perspektyviausių karjerą. Į bakalauro laipsnių tipų, kurie yra prieinami uždirbti priklauso nuo programos ir mokyklos.

  Kas yra BBA Inovacijų? Tai Verslo administravimo magistro laipsnį arba BBA bakalauras, su inovacijų dėmesio, o tai reiškia požiūrį, kad suburs kūrybiškumą ir įgyvendinimą. Studentai, kurie uždirba šios pakopos tokioje aplinkoje, kur jie mokosi priemones ir įgūdžius dirbti su komandų visoje įvairių perspektyvų, kurios apima kompiuterių mokslo, verslo, rinkodaros, humanitariniai ir gamtos mokslai. Kaip studentai knistis į kursinį darbą, jie priima savo idėjas į gyvenimą daugiau būdų nei išrasti, bet ir sprendžiant ir spręsti klausimus, kurie turi įtakos visuomenei.Pažanga įvairiose srityse buvę naujovių rezultatas, ir užsidirbti pažymėjimus šioje programoje gali suteikti žinių bazę ir patirtį daryti įtaką ir suteikia papildomos vertės bet kuriame pramonės sektoriuje.

  Uždirbtų per verslo administravimo bakalauro inovacijų programos įgūdžiai naudingas tiems, kurie ieško pozicijos, besikuriančioms ar korporacijų, kurios reikalauja verslumo mąstyseną. Laipsnių, taip pat gali gauti programos absolventus užmokesčio kėlimai ir karjeros

  Nors akredituoto programos siūlomi visose Jungtinėse Amerikos Valstijose, dėl BBA į inovacijas programos kaina priklauso nuo kiekvienos mokyklos. Dažnas veiksniai apima programos trukmę, mokslą ir knygų išlaidas.

  Bakalauro laipsnis naujoves paprastai nustato studentus karjeros, kurios apima verslo ir kitų disciplinų mišinys, pavyzdžiui, dirbant technologijų paleidimo arba pirmaujančių humanitarinių varoma projektą.Pradedant savo verslą yra vienas būdas nusimesti savo karjerą, bet darbo vietų vidutinio lygio valdymo, pardavimų, pelno organizacijos ir mokslinių tyrimų ir plėtros ir kitų sričių, kurios reikalauja naujovišką darbuotojų profesionalumas.

  Pelningiausi bakalauro laipsnį skiriasi kaip klasės pristatomi klasėje arba internetu. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.