Keystone logo

1 Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Maisto ir gėrimų studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos

Daugelis studentų siekia verslo administravimo bakalauro, ieškodami kitų aukštojo mokslo pasirinkčių. BBA suteikia studentui supratimą apie pasirinktą verslo discipliną ir plečia savo patirtį šioje srityje.

Kas yra maisto ir gėrimų studijų BBA? Mokiniai mokysis valdyti daugybę maitinimo ir gėrimų departamentų svetingumo pramonės, nuo klasikinių ir kurorto viešbučių iki restoranų, barų, kruizinių laivų ir kitų aukščiausios klasės turistinių vietų. Kursų studijos apima meniu dizainą, paslaugų filosofiją ir principus, restoranų architektūrą ir išdėstymą. Personalo valdymo ir pagrindinių operacijų pareigos taip pat yra temos, kurias apima dauguma maisto ir gėrimų studijų programų.

Absolventai dažnai pasižymi gerais valdymo įgūdžiais ir sugeba nukreipti didelius štabus į drąsą. Taip pat akcentuojami organizaciniai gebėjimai, padedantys užtikrinti, kad absolventai žinotų, kaip tinkamai kaupti departamentus ir sklandžiai dirbti garaže. Jie taip pat paprastai yra puikūs komunikatoriai, galintys palaikyti personalą ir pateikti aiškią kryptį.

Geriausia palyginti mokyklas, kai ieškote tinkamos, ir apsvarstykite vietą ir tai, ar mokykla yra privati ​​ar vieša. Abi gali turėti įtakos studijų išlaidoms. Laikas baigti kursinius darbus taip pat gali skirtis. Apskritai, dauguma BBA studijų programų užtrunka nuo dviejų iki keturių metų.

Absolventai gali tapti restoranų vadovais, įdarbinti, mokyti ir kurti darbuotojus, galinčius suteikti klientams nuostabų maistą. Kai kurie gali nuspręsti užsiimti kulinarine meno veikla ir tapti virėja, tarnaudami naujiems kūriniams, norėdami išmėginti maisto produktus iš viso pasaulio. Kiti gali pasirinkti renginių planuotojus ar vadovus, kurti renginius, kurie padeda organizacijoms, atitinkančioms verslo tikslus, arba suteikti asmenims jų svajonių šalį.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo bakalauro laipsnį maisto ir gėrimų srityje. Kai kurie netgi gali pasiūlyti klases, specialias studijų programai internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.