Keystone logo

2 Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Tarptautinė rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Tarptautinė rinkodara
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Tarptautinė rinkodara

Verslo administravimo, arba BBA bakalauro, yra panašus laipsnis Dailės bakalauras, ar BA, išskyrus tai, kad jis yra prekybos ir verslo administravimo studijas. Dėl savo panašumo, BBA yra, žinoma, bakalauro laipsnį. Kas daro BBA unikalus yra tai, kad jis yra gaunamas iš keturių metų, ir studentas tyrimai vienas arba daugiau sritys paprastai, susijusi su verslo.

Kas yra Tarptautinės rinkodaros BBA? Visame dėl tarptautinės rinkodaros BBA kursinių, studentas išmoks rinkodaros strategijas dabartinių pasaulio rinkose. Tai suteikia jiems pavyzdys, kaip socialinės žiniasklaidos, rinkodaros analizė ir didelių duomenų turėti įtakos marketingo disciplinos supratimo. Tai padės studentams įgyti žinių ir įgūdžių, būti novatoriškas jų kūrimo verslo modeliams, kurti unikalius ir naujų verslo idėjų ir suprasti įmonės, kaip dirbti kiekviename lygmenyje.Su šių įgūdžių, absolventams, turintiems tarptautinės rinkodaros BBA galės naršyti kintančius aplinką tarptautinį verslą.

Gauti šį BBA yra naudingas studentams, nes ji suteikia jiems koja į tarptautinio verslo pasaulyje. Studentai su tarptautinės rinkodaros pelnas įgūdžių, kurie yra tinkami juos už karjeros įvairovė ir suteikti jiems uždirbti didesnius atlyginimus BBA.

Yra daug skirtingų universitetų, kurie turi šią programą, ir visi jie imti kitokį mokslą. Siekiant gauti tai, ką jums gali tekti mokėti už mokslą, norint gauti šią laipsnį idėją, pažvelgti į mokyklas, kurios jus domina labiausiai.

Su tarptautinės rinkodaros BBA, studentai gali atvykti į verslo sektorių su pasitikėjimu.Kai karjeros, kad gali laukti Baigiu su BBA Tarptautinės rinkodaros apima, bet neapsiriboja, valdyti, kai bendrovė, rinkos ir verslo plėtros, pardavimų ir marketingo, rinkodaros tyrimų, viešųjų ryšių, rinkodaros konsultantas ar turinčių savo verslą prekės , Daugelis karjeros galimybės laukia studentus su tarptautinio marketingo BBA, ir priklausomai nuo to, ką jie imasi kursai visoje programoje, gali būti daug daugiau karjeros galimybių įtraukti į sąrašą.

Norint gauti geresnį supratimą apie tai, kur norite eiti į mokyklą, reikia pradėti daryti kai kurių tyrimų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.