Keystone logo

15 Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Verslas Verslo vadybos studijos Tarptautinio verslo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Verslo vadybos studijos
  • Tarptautinio verslo vadyba
Studijų sritys
  • Verslas (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Verslas Verslo vadybos studijos Tarptautinio verslo vadyba

Studentai ieško karjerą įdomių pasaulio prekybos gali pasirinkti vykdyti verslo administravimo, arba BBA bakalauro. Paprastai ketverių metų laipsnį, ši programa orientuota į praktinių ir teorinių aspektų komercijos, derinant kiekybinius argumentus su ryšių ir valdymo įgūdžius, kad galėtų suteikti studentams išsamią skristi į visų verslo aspektų.

Kas yra Tarptautinio verslo vadybos BBA? Tai studentams, kurie nori veikti pasaulinėje rinkoje laipsnis. Be to, studijuoja verslo politiką ir praktiką, studentai išmoks dirbti verslo strategijas dėl tarpkultūrinės mastu, įtraukiant žinias tarptautinės teisės, kultūrinių normų ir įvairių verslo kultūrų sukurti novatoriškus sprendimus sudėtingų problemų. Temos studijos gali būti tarptautinės rinkodaros ir pinigų politiką, pasaulio užsakomųjų paslaugų ir užsienio investicijas.

Verslo tarptautiniu lygiu yra labai sudėtinga, ir studentai, kurie sėkmingai užbaigti BBA programa yra pasirengę įsisavinti didelį kiekį informacijos, spręsti sudėtingas problemas. Tai yra įgūdžių su verte bet kokioje aplinkoje, bet kuriuo darbo srityje.

Kadangi tai yra vertinga specialybė, daugelis institucijų šalyse visame pasaulyje pasiūlyti šį laipsnį. Sąnaudos skiriasi priklausomai nuo programos ir institucija, ilgio. Studentai turėtų tirti kruopščiai rasti programą, kuri atitinka jų tikslus ir aptarti finansinius klausimus su numatomu institucija.

Baigęs tarptautinio verslo valdymo programos, studentai yra įrengtos pradinio lygio valdymo pozicijas, verslumo, ir net pozicijas vyriausybės. Studentai gali rasti darbą tarptautinėje įmonėje, kaip žmogiškųjų išteklių direktorius arba tarptautinėse operacijose vadovu.Užsienio kalbų mokėjimas ar konkrečios kultūros žiniomis didinti savo rinką ir įsidarbinimo perspektyvas.

Nors Tarptautinio verslo vadybos BBA gali užtrukti visame pasaulyje, jums nereikės keliauti uždirbti šį laipsnį. Daugelis universitetų pasiūlyti lankstumo ir patogumo nuotolinio mokymosi programa, leidžianti jums baigti mokytis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.