Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 47 Verslo administravimo bakalaurai  (Verslo administracijos bakalauro studijos) į Verslo vadybos studijos 2023

47 Verslo administracijos bakalauro studijos Programos į Verslo vadybos studijos 2023

Apžvalga

Daugelis studentų domisi karjeros versle pasirinkti gauti BBA arba verslo administravimo bakalauras laipsnio. Ši programa poroms platų supratimą apie praktinius ir teorinius verslo principus, kurių pažangių studijų vienoje ar daugiau sričių ypatingos svarbos.

Kas yra Verslo vadybos BBA? Studentai verslo valdymo programą įgis bendrą žinių ekonomikos, teisės, apskaitos, finansų ir rinkodaros, kiek jie susiję su verslo pasauliu. Jie taip pat bus pažangi tyrimą įvairių aspektų verslo valdymui. Jie gali studijuoti infrastruktūros valdymas, susijęs su fizinės erdvės, kur darbas vyksta, taip pat žmonių ir organizacinio valdymo, įskaitant įdarbinimą praktikos, mokymo, kūrimo ir darbo teisės aktus. Jie išmoks efektyviai panaudoti žmogiškuosius ir materialinius išteklius ir įtraukti kiekybinius ir kokybinius duomenis, kad geras verslo sprendimus.

Būsimieji studentai dažnai logiška ir detail oriented. BBA programa šlifavimo šiuos įgūdžius ir absolventai emerge su stipriais analitinis ir kritinio mąstymo įgūdžius, taip pat ypatingas bendravimo ir vadovavimo įgūdžius. Šie mokėjimą yra naudingi abiem profesinių ir asmeninių srityse.

Studentai domisi verslo valdymo programos turėtų Mokslinių tyrimų potencialas programas kruopščiai nustatyti, kuris geriausiai atitinka jų interesus ir tikslus. Iš programos kaina gali skirtis priklausomai nuo institucijos, programos trukmę ir vietą, ir būsimiems studentams turėtų susisiekti mokyklas tiesiogiai išsiaiškinti tikslią kainą laipsnis.

Karjeros galimybes tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje skaičius laukia absolventai iš verslo valdymo programa. Baigiu gali tapti Operations Manager, žmogiškųjų išteklių direktorius arba direktoriaus pavaduotojas. Jis arba ji taip pat gali rasti darbą, kaip konsultantas, projektų analitikas ar įdarbinančiu.BBA yra stiprus pamatas tiems, kurie nori tęsti mokslus ir siekti MBA arba magistro laipsnį verslo administravimo.

Verslo vadybos BBA atveria duris į daugelį patrauklių karjeros galimybių. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Verslo vadybos studijos
Studijų sritys
  • Verslas (47)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas