Keystone logo

12 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Dizaino studijos Dizaino studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Dizaino studijos
 • Dizaino studijos
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Dizaino studijos Dizaino studijos

  Įvairiausios pasaulio aukštojo mokslo įstaigos, kuriose studentams siūlo tiksliųjų mokslų bakalauro studijas, paprastai orientuojasi į tiksliųjų mokslų akademinius dalykus, tačiau studentai gali atrasti šio tipo universitetų, kurie siūlo ir įvairias menų studijų programas. Tiksliųjų mokslų bakalauro studijų trukmė paprastai vyrauja nuo trejų iki penkerių metų. Šiuo metu, populiariausios šio tipo studijų programos skirtinguose pasaulio universitetuose yra bendrasis mokslas, inžinerija, informacinės technologijos ir matematika.

  Dizaino bakalauro studijomis besidomintys studentai gali rinktis iš daugybės įvairiausių studijų programų. Priklausomai nuo jų norų, poreikių ir galimybių, jie gali rinktis studijuoti interjero dizainą, tekstilės dizainą grafinį dizainą ir taip toliau. Daugelis universitetų į savo dizaino bakalauro studijų programas įtraukia gana daug praktinio darbo, kurio metu studentai nagrinėja įvairias dizaino technikas, tačiau neretai jie taip pat turi mokytis ir skirtingas dizaino teorijas, ir nagrinėti, kaip jie jas gali pritaikyti praktikoje.

  Dizaino bakalauro laipsnis specialistams gali atverti daugybę įvairiausių profesinių bei akademinių galimybių. Gerų dizaino specialistų paklausa yra ypatingai didelė, tad jie gali dirbti įvairiausiose tiek privataus, tiek viešojo kapitalo organizacijose bei tapti laisvai samdomais dizaino specialistais. Dizaino bakalauras yra ypatingai reikalingas norintiems tęsti akademinę karjerą ir stoti į magistro, o vėliau gal ir į doktorantūros studijų programas.

  Konkrečių dizaino bakalauro studijų kaina gali iš tiesų labai stipriai skirtis. Ji priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, jos tipo bei trukmės, o taip pat ir nuo aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje ji yra. Tad prieš pasirenkant jums tinkamiausią studijų programą siūlytumėme konkrečiai išsiaiškinti jus dominančių studijų kainas bei palyginti jas su panašių studijų kainomis.

  Priklausomai nuo studento pasirinktos konkrečios dizaino specialybės, jie gali dirbti įvairiausiose šios industrijos srityse. Studentai, pavyzdžiui, gali norėti įžengti į itin konkurencingą ir kartais negailestinga pavadinamą mados dizaino industriją, ar grafinio dizaino sritį, kuri yra itin plačiai naudojama rinkodaros kontekste. Be to, studentai taip pat gali rinktis tokias specialybes kaip kraštovaizdžio dizainas, architektūra, ar netgi vaizduojamieji menai.

  Jeigu ieškote lankstesnio grafiko bakalauro studijų, pasidomėkite internetinėmis dizaino studijomis, kurias kasmet pasiūlo vis daugiau universitetų. Jeigu jau dirbate, esate sukūrę šeimą ar tiesiog gyvenate per toli nuo jus dominančio universiteto, internetinės studijos yra kaip tik jums. Geriausi pasaulio universitetai kasmet studentams pasiūlo vis daugiau internetinių studijų programų, kurių kokybė paprastai neatsilieka nuo dieninių tos pačios specialybės studijų. Žemiau rasite vienas iš pačių populiariausių dizaino bakalauro studijų programų ir galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais.