Keystone logo

92 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Technologijų studijos
  • Duomenų mokslai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (92)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai

Bakalauro laipsnis žymi aukštojo mokslo pagrindą ir gali būti meno ar mokslo bakalauras (BSC). Bakalauro gali būti naudojamas įvedimo į išplėstinę studijų programą ar gauti darbą, kaip profesionalus susijęs su studento pasirinktoje srityje.

Kas yra duomenų mokslų bakalauras? Duomenys yra informacijos prekių, kuri veikia pasaulį. Su vis daugiau žmonių prijungtas prie daugiau technologijų nei kada nors anksčiau, yra daugiau neapdoroti duomenys prieinama dabar nei bet kuriuo kitu istorijos metu. Duomenų mokslas siekia derliaus, analizuoti ir apdoroti šiuos duomenis į naudingą produktą. Tai gali reikšti viską nuo padedant verslo strategijoms su klientų vertinimus studijuoja pasaulinius sveikatos tendencijas.

Asmenys mokytis link duomenų mokslų bakalauras dėl įvairių priežasčių. Paprastai studentai šioje srityje turi gerą analizę ir problemų sprendimo įgūdžius, ir siekia pagerinti šiuos vertingus požymius toliau.Ji taip pat atveria galimybes užsiimti papildomo ugdymo galimybes Išplėstinė laipsnis galimybę.

Programos savikaina nustatoma pagal įstaigos ir gali skirtis priklausomai nuo to, kur jums mokytis ir kokiu laiką. Kreipimasis į perspektyvias institucijas tiesiogiai yra geriausias būdas įvertinti susijusias išlaidas.

Kaip sparčiai augančioje srityje, duomenų Mokslas Karjera paprastai gana gausios ir įvairios. Bakalauro programos absolventai gali rasti darbą gana aukštos samdomi tokiose srityse, kaip verslo duomenimis, interneto svetainių kūrimas ir mobiliojo app dizainas. Vyriausybės departamentai samdyti žmones su duomenimis mokslo įgūdžių valdyti ir sukurti milžiniškus duomenų bazes šios organizacijos reikia veikti. Jūs taip pat galėtų vykdyti mokslinių tyrimų, susijusių su padėtimi tokiose srityse kaip mašinų mokymosi ir dirbtinio intelekto.

Yra paprastai universitetai su duomenų mokslo programų visame pasaulyje. Nuotolinio mokymosi programas taip pat gali būti gerai tinka tiems, kurie nori likti namuose.Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.