Keystone logo

3 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Ekonominė plėtra 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Ekonominė plėtra
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Ekonominė plėtra

Mokslų bakalauras trunka maždaug nuo trijų iki keturių metų užbaigti. Ši bakalauro laipsnis suteikiamas universitetų ir kolegijų kartą per studijų kursas buvo baigtas.

Kas yra ekonominės plėtros bakalauras? Ši studijų programa orientuota į plėtros darbo ir gyvenimo aplinką tam tikrose srityse, iš Vietinė ir urbanistinė į regioninį ir tarptautinį įvairovė. Politikos kursai šis laipsnis gali būti susiję su pasaulio politinės ekonomikos, politikos analizės, ar geografinių informacinių sistemų. Kiti kursai gali sutelkti dėmesį į nekilnojamąjį turtą, apimanti tokias temas, kaip žemės naudojimo, finansų, teisės, rinkos analizės ir turto valdymo.

Absolventai, turintys ekonominės plėtros bakalauras paprastai gauti pardavimas, analitinė, ir profesinės veiklos įgūdžius, ypač efektyvios komunikacijos. Jie paprastai gali dirbti viešojo ir privataus sektoriaus profesijų su kritinis mąstymas, mokslinių tyrimų ir valdymo įgūdžius, gautus per šią studijų programą.

Iš uždirbti bakalauro laipsnį kaina svyruoja tarp institucijų, studijų šalių, ir programos trukmę. Norėdami sužinoti daugiau apie išlaidas, susijusias su Jūsų būsimomis programą, kreipkitės į Priėmimo biuras įstaigos siūlo laipsnį.

Karjera ekonominės plėtros yra skirtingi. Pradinio lygio pozicijos apima projekto koordinatorius mažuose miesteliuose ar didmiesčių, arba šalies vyriausybės lygiu. Kai absolventai gali pasirinkti akademinę karjerą ir mokyti ir vykdyti mokslinius tyrimus ekonomikos srityje. Kiti gali pasirinkti ekonomikos ir viešosios politikos konsultavimo vaidmenis valdžios, pelno ir / ar tarptautinių organizacijų. Finansinės analizės ir valdymo vaidmenys taip pat gali būti prieinama tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Taip pat gali būti pelningas nekilnojamojo turto galimybių, galintį sukelti pardavimas, Statybinės, valdyti, kurti, vertinti, investuodamos ir teisinę priežiūrą.

Dabar naršo kursai dažnai siūlo patogumą ir tvarkaraščio lankstumą, suteikti galimybę studentams siekti savo ugdymo tikslus beveik iš bet kurios pasaulio vietos. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.