Keystone logo

2 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų planavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Finansų planavimo studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų planavimo studijos

BSC (bakalauro) yra bakalauro programa, kuri rengia studentus geriau už sėkmingą karjerą. Laipsnis gali būti uždirbtas institucijų visame pasaulyje, ir tai trunka ketverius metus vidutiniškai įsigyti vieną.

Kas yra Finansinis planavimas bakalauras? Ši programa moko centrinį principus finansų ir investavimo strategijas, siekiant padėti teikti finansiškai stabilią ateitį kitiems. Studentai bus mokomi, kaip dirbti su klientais ir rekomenduoti produktus, kurie tinka konkrečiai situacijai. Paklausių produktų, kad mokiniai išmoks apie apima draudimą, pensijas, kredito paslaugas ir taupymo produktus. Pavyzdžiai klases, kurios gali būti siūlomos įtraukti finansinę analizę, socialines pensijas, ekonomika, etika, mokesčių teisė, finansų matematikos, paveldėjimo teisė, sutuoktinių teisės, gyvybės ir ne gyvybės draudimo ir pardavimų metodus.

Studentai, kurie dirba link finansinio planavimo laipsnį išmokti bendrauti ir kurti santykius su visais tipų žmonių. Absolventai gali padėti pagerinti tautų finansinių ateities ir įsitikinkite, kad jie yra pasirengę pensijai ir kitų gyvenimo įvykių.

Išlaidos, susijusios su uždirba finansų planavimo laipsnį skirsis nuo mokyklos į mokyklą truputį. Veiksniai, susiję apima vietą, programos trukmė, programos kaina, ir bet kuri kita programa konkrečių mokesčius. Susisiekite instituciją tiesiogiai išsiaiškinti finansinius reikalavimus.

Finansinis planavimas bakalauras rengia absolventus dirbti karjeros įvairovė. Be finansinio planavimo, potencialūs vaidmenys apima finansų patarėju, finansų analitikas, draudimo konsultantą, biržos makleris, mokesčių patarėjas, kliento santykius valdytojas ir investicijų konsultantas. Absolventai gali pasirinkti dirbti tiesiogiai su klientais ar bankininkystės, investicijų, arba draudimo įstaigoms.Bakalauro laipsnis taip pat suteikia individualų tęsti uždirbti daugiau pažangių laipsnį, kuris atvers dar daugiau karjeros duris.

Geriausias būdas rasti finansinio planavimo programa yra naudoti mūsų internetinę duomenų bazę. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.