Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Gėrimų studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Gėrimų studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Gėrimų studijų programos apima ne tik studentų mokymą, kaip pasigaminti gerą gėrimą. Jos apima pamokas apie paruošimą, maisto saugą ir pristatymą, taip pat apie valdymą, nuosavybę ir daug daugiau. Absolventai dažnai dirba viešbučiuose, restoranuose ir baruose visame pasaulyje.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Gėrimų studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys