Keystone logo

25 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Inžinerijos studijos Inžinerijos studijos Inžinerijos vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos vadyba
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (25)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Inžinerijos studijos Inžinerijos studijos Inžinerijos vadyba

Gauti bakalauro (BSC) yra puikus tikslas, kad daugelis studentai dirbti pasiekti. Tai laipsnis skirta studentams, studijuojantiems techninę arba mokslinę-susijusioje srityje, ir tai suteikia jiems į pagrindinių sričių, susijusių su jų didžiųjų fone. Ši bakalauro laipsnis paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų, kad uždirbti.

Kas yra inžinerijos vadybos bakalauras? Šioje programoje, studentai gauna integruotą ugdymą vadybos ir verslo principais kartu su aspektais inžinerija. Studentai gali gauti bendrą foną inžinerijos, tada turi galimybę specializuotis tam tikroje srityje. Kitos temos, kurios gali būti taikoma per įvairių sričių kursinių gali apimti projektų valdymo, ryšių, finansų ir rinkodaros. Jie papildomai gali sukurti išskirtines analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius.Ši programa taip pat gali mokyti studentus, kaip vertinti, tobulinti ir dizaino sistemos, susijusios įranga, medžiagos ir žmones inžinerijos vadybininkai.

Yra keletas privalumų užsidirbti bakalauras inžinerijos vadybos. Pavyzdžiui, jų inžinerinių ir vadovavimo įgūdžių, absolventai bus tinkamai pasirengę surengti valdymo pozicijas inžinerijos ir į technologijas orientuotoms organizacijoms.

Uždirbti bakalauro laipsnį inžinerijos valdymo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo įstaigos ir jos vietą. Tai naudinga kreiptis į pasirinktą geriau suprasti išlaidas ir sužinokite daugiau apie jų konkrečią programą universitetą.

Absolventų su bakalauro inžinerijos valdymas bus sėkmingai įgijo reikiamų profesinių įgūdžių ir patirties, kad jie vertingi kandidatus. Jie turės galimybę siekti karjeros, tiek inžinerijos ir inžinerinių organizacijų valdymą.Jie gali rasti darbą pozicijų statybos valdymo, techninės rinkodaros ir pardavimų, inžinerijos projektų valdymo, pramonės inžinerijos vadybos ir sistemų analizė.

Su internetinius kursus, studentai visame pasaulyje gali turėti galimybę užsidirbti laipsnį iš institucijos toje srityje, kuri negali būti lengvai prieinama. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.