Keystone logo

102 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinės sistemos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Technologijų studijos
  • Informacinės sistemos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (102)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinės sistemos

Daugelis studentų, kurie domisi kompiuterinių technologijų siekti mokslų (bakalauro) ir informacinių sistemų (IS) bakalauro. Kaip skaitmeninės informacijos technologijų naudojimas toliau auga, baigę šią programą, ir toliau vadovauti reikšmingų atlyginimus ir likti labai paklausūs.

Kas yra bakalauras Informacinių sistemų? BSC Informacinių sistemų leidžia studentams suprasti plačią teritoriją duomenų saugojimo, paskirstymo ir saugumo sudėtingumą. Programos dalyviai sužino, kaip projektuoti duomenų bazes, vykdyti techninę paremti duomenų bazes, ir sujungti duomenų bazes, priekiniai sistemų, vartotojų sąsajos klientui.

Informacinių sistemų ekspertas svarbu bet kuriam verslui, kuris saugo duomenis. Tai gali apimti įmones, kurios veda ir platinti skaitmeninį turinį, internetinių pardavėjų, kad turi sekti klientų ir užsakymų, ir advokatų kontoros, kad turi išlaikyti jautrią teisinę informaciją. IS absolventų likti paklausa įvairių įmonių.Jų pozicijos yra svarbiausių verslo.

Programos išlaidų labai skiriasi pagal institucijas. Studentai gali tikėtis mokėti už mokslą, lab mokesčius ir pirkimo kainą laptopo. Pati programa paprastai trunka trejus ar penkerius metus.

Švieži absolventai dažnai renkasi pradėti savo karjerą IT (informacinės technologijos) departamento didelė korporacija. Jie dažnai sumažinti savo dantis ant mokymo programas, kuriose jie prižiūri ir derinti didelių duomenų bazių. Iki diagnozuoti kliūtis, tobulinti informacinę kontrolės programinę įrangą, ir išlaikyti fizinės jungtys, jie gauna daug žinių apie savo patirtį. Kitos naujai nukaldintos absolventai pradėti maža įmonė ir dizaino ir save išlaikyti įmonės duomenų bazę. Po kelerių metų, prieskoniais absolventai yra pasirengę architektas naujas sistemas. Jie nurodyti laikmenoms, duomenų greitį, kainą ir saugumo reikalavimus, įmonėje veikia.Eidamas šias pareigas, jis gali vadovauti IT skyriams jų bendrovės, arba jie gali tarnauti kaip konsultantai įmonėms sukuriant informacinę sistemą.

Yra daug universitetų galimybės metu tarptautiniu mastu. Daugelis programų yra visiškai internete. Nėra geografinių apribojimų. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.