Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 5 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Istorija 2023/2024

5 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Istorija 2023/2024

Apžvalga

Mokslo bakalauras yra suteikiamas studentams, baigusiems programą, kuri paprastai trunka ketverius metus akademiniai pasiekimai. Studentai studijuoja platų dalykų mokslo įskaitant mokslo ir technologijų srityje. Kai BSC programos išsišakoti ir pasiūlyti tarpdisciplininius kursus praplėsti žinias studentams.

Kas yra bakalauras istorijos? Studentai, dalyvaujantys šioje programoje tipo dirbs su įvairiomis idėjomis iš istorinės perspektyvos. Kai kurie bendri srityse dėmesio yra šiuolaikinės istorijos, vyriausybės, socialiniai mokslai, ekonomikos istorija, ir politikos mokslų institutas. Jūs taip pat gali baigtis studijuoti antropologijos, sociologijos, ar psichologija. Supratimas istoriją iš įvairių požiūrių yra svarbus prasmės šiandien 's pasaulyje. Idėjos teisingumo ir demokratijos paprastai išpjaustytų ir analizuojami.

Įgūdžių vienas vystosi nuo baigia istorijoje bakalauro yra neįkainojama. Jūs įgyti išsamų supratimą apie skirtingas istorines perspektyvas.Ne tik tai bus naudinga savo asmeninį gyvenimą, bet jūs taip pat galės perduoti savo žinias kitiems.

Mokestis, susijęs su mokslo bakalauras istorijos skiriasi nuo mokyklos į mokyklą. Vieta yra vienas iš pagrindinių veiksnių, įvairaus išlaidų ir mokesčių. Analizuoti kiekviena mokykla 's aukos sužinoti.

Vienas iš labiausiai paplitusių karjeros galite tęsti su istorijos bakalauras moko. Jūs turėsite žinių, reikalingų pradėti savo karjerą kaip pedagogas. Kiti dažni karjera apima mokymo kūrėjas, patarėjas, bei inspektoriaus. Absolventai, turintys istorijoje bakalauro atsiduria sėkmingai kelis mokymo aplinkas. Istorijoje laipsnis bus ne tik suteiks jums žinių, reikalingų turėti šias darbo vietas, bet taip pat parengs jums būti sektinas pavyzdys ir orientavimo šaltinis.

Dabar, kad žinote daugiau apie tai, kas bakalauras istorija galbūt norėsite apsvarstyti mokosi programoje greičiau.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas