Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 8 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Kasybos inžinerija 2023

8 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Kasybos inžinerija 2023

Apžvalga

Bakalauro yra bakalauro laipsnį, kad daugiausia dėmesio skiriama su mokslu pagrįstos teminėse srityse. Studentai imtis klases sutelkta jų pasirinktoje srityje ir tada rasti karjerą ar darbus antrosios pakopos laipsnį. Bakalauro trunka maždaug trejų iki penkerių metų užbaigti.

Kas yra bakalauras kasybos inžinerija ir kokie subjektai yra taikoma? Kasybos inžinerija pasiūlymus su planavimo, projektavimo ir eksploatavimo kasyklų. Studentai paprastai sužinoti apie termodinamikos, hidraulika, inžinerijos, medžiagų stiprumo ir geologija. Automatizuoto projektavimo klasės gali būti reikalaujama mokytis, kaip sukurti kasybos projektą. Kai kurios mokyklos gali paprašyti mokinių imtis klases, pavyzdžiui, anglų, fizikos ir chemijos.

Kasyba inžinerijos studentams gali mokytis kitų naudingų įgūdžių. Privalumai šio laipsnio tipą apima kuriant problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius, projektų valdymą ir pažangią atlyginimą.Studentai, norintys padėti aplinkai gali sužinoti apie tvarios gavybos metodų ir mažinant ekologinį poveikį kasybos pramonėje.

Bakalauro kasybos inžinerija gali būti uždirbo internetu ar klasėje aplinką. Kurso aukas, išlaidos ir reikalavimai skiriasi tarp mokyklų. Atlikę tyrimus ir sukurti trumpą sąrašą potencialių mokyklose, studentai turėtų kreiptis į Priėmimo skyriai sužinoti daugiau informacijos.

Kasybos inžinerija karjera paprastai apima visus atrasti, gavybos ir perdirbimo mineralų zonas; Dažniausi pramonės dirbti yra anglis ir metalai. Planavimas ir projektavimas kasyklų abiejų požeminio ir paviršinio projektų yra viena bendra karjera. Absolventai taip pat gali dirbti kaip konsultantų, įmonės direktorių ir reguliavimo teisės aktų vykdymą. Galimybės ir uždarųjų akcinių bendrovių, taip pat valstybinių įstaigų, gali būti prieinama kasybos inžinierių.

Jei jūs galvojate apie užsidirbti laipsnį kasybos inžinerija, rasti vieną ar daugiau programų, kad tilptų savo finansinių ir švietimo kriterijus ir palyginti juos. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Civilinė inžinerija
  • Kasybos inžinerija
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas