Keystone logo

9 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Gamtos mokslai Chemija Kriminalinės medicininės chemijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Gamtos mokslai
  • Chemija
  • Kriminalinės medicininės chemijos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Gamtos mokslai Chemija Kriminalinės medicininės chemijos studijos

Mokslo bakalauras, ar bakalauras, yra išsamus įvadas į bet kurioje srityje per taikomųjų mokslų. Programa paprastai apima tvirtą teorinį įžeminimo pastaruosius tyrimus ir patirtį su laboratorinių procedūrų ir praktikos.

Kas yra teismo Chemijos bakalauras? Bakalauro laipsnis teismo chemijos yra sutelktas, tarpdisciplininis požiūris į suprasti, kaip cheminiai pėdsakai gali padėti rekonstruoti praeities įvykius. Tai reiškia, kad studijų kursas apima ne tik mokymą chemijos, bet ir biologijos ir susijusiose srityse, taip pat už teismo tyrimų metodiką. Tai apima patirtį ir kursinių toksikologijos, aprašomąją statistiką ir kitus kursus, kurie remiasi studento suvokti pagrindines sąvokas chemija.

Absolventai su bakalauras Teismo chemijos atsiduria paklausos pradinio lygio vaidmenų per tiek privataus ir viešojo ekspertizės laboratorijose.Jie taip pat yra gerai pasirengę susijusių vaidmenų baudžiamojo teisingumo, arba dėl tolesnio ugdymo link labiau specializuotų karjeros, pavyzdžiui, medicinos eksperto.

Iš bakalaureato teismo chemijos programų išlaidas gali skirtis gana šiek tiek, priklausomai nuo vietos, įstaigos tipą ir kitų veiksnių. Kaina paprastai apima mokslą, taip pat kursų medžiagą, o kartais ir laboratorijos mokesčius.

Antstolių mokslininkai užsiima kiekvieną baudžiamojo tyrimo proceso dauguma smurtinių nusikaltimų dalį, o taip pat gali būti kviečiami atlikti svarbų vaidmenį kitų tyrimų, kurie reikalauja išsamų tyrimą apie įvykį scenoje, kai jis jau paaiškėjo. Tai yra bendras absolventai turi būti įdarbintas policijos padalinių, karinių, ir net privačių tyrimo įmonėms. Susijusiose srityse, pavyzdžiui, laukinės gamtos valdymo ir archeologijos, jie teikia priemones rekonstruojant įvykius iš fizinių įrodymų.Kadangi jų karjera subrendęs, absolventų šioje srityje, taip pat atsiduria galimybių valdyti tyrimo grupes.

Kriminalistinio chemijos paklausa auga. Kursai yra prieinami miesteliu, ar jums gali būti suteikta galimybė mokytis internete, todėl jūs galite pradėti savo tvarkaraštį. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.