Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 75 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Kriminalinio teisingumo studijos 2023/2024

75 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Kriminalinio teisingumo studijos 2023/2024

Apžvalga

Dauguma žmonių nori padaryti pasaulį geresnę vietą. Paslaugos kriminalinės justicijos sistemoje yra vienas iš būdų padėti tiems, kurie, atrodo, nuklydo. Maždaug ketverius metus trukusio studijų metu studentai gali įgyti kriminalinės justicijos bakalauro laipsnį ir pradėti keistis šiuo metu teisingumo sistemos žmonių gyvenimu.

&nbsp

Kas yra Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis? Šioje studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama įstatymams ir procedūroms, susijusioms su baudžiamojo teisingumo sistema visose šalyse, kuriose studentas gyvena. Yra daugybė įvairių specialybių, kurias studentai gali pasirinkti. Mokymo kursai paprastai apima kriminologiją, teisės įvedimą, etiką, policijos ir saugumo administravimą. Šis laipsnis tarnauja kaip švietimo tobulinimas tiems, kurie nori siekti karjeros baudžiamojo teisingumo sistemoje.

&nbsp

Yra daug priežasčių, kodėl studentai gali nuspręsti siekti laipsnio kriminalinės justicijos. Asmenims, planuojantiems dirbti šioje srityje, gali prireikti išsilavinimo, norint įgyti konkrečias pareigas. Šiuo metu darbuotojai, dirbantys kriminalinės justicijos karjeros metu, gali gauti papildomų išmokų, jei jie įgyja laipsnį. Dauguma programų taip pat galima rasti internete, todėl jie puikiai tinka nuotolinio mokymosi dalyviams.

&nbsp

Kriminalinės justicijos laipsnio kaina priklauso nuo institucijos ir studijų trukmės. Studentai turėtų kruopščiai išnagrinėti savo pasirinktą programą, kad suprastų visas išlaidas, įskaitant būstą ir maistą tiems, kurie nori studijuoti miesteliu.

&nbsp

Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnį studentai gali atlikti beveik bet kokius su regionu susijusius gebėjimus. Tai apima tokius subjektus kaip FTB, Tėvynės saugumo departamentas ir policijos padaliniai. Karjera taip pat yra įmanoma teismo administravimo, teisinės pagalbos, kalėjimų, išprievartavimo krizių centruose, pusiaukelėje, narkotikų ir alkoholio programose ir kt. Baigę studijas gali prireikti tiems, kurie nori tapti baudžiamojo teisininko ar teisėjo pareigomis.

&nbsp

Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis tinka tiems, kurie nori padėti kitiems. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Teisės studijos
  • Kriminalinio teisingumo studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (75)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas