Keystone logo

7 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Kulinarijos menas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Kulinarijos menas
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Kulinarijos menas

Šiandienos darbo rinka yra labai konkurencinga. Tiesą sakant, aukštojo mokslo dabar reikia daug pradinio lygio darbo vietų, kurios naudojamos būti prieinami žmonėms, turintiems vidurinį išsilavinimą. Todėl Mokslo bakalauras (BSC), gali būti labai naudingas.

Kas yra bakalauras kulinarinio meno? Tai laipsnis, kuri rengia studentus tobulėti per virtuvėje kaip kulinarijos specialistai. Priklausomai nuo konkrečios programos dėmesio, mokiniai mokosi įvairių virtuvės įgūdžius. Studentai gali pasirinkti bendrą kelią, kad dėmesys sutelkiamas į maisto ruošimo kaip visuma, arba jie gali sutelkti dėmesį į įvairius aspektus, pavyzdžiui, pyragaičiams ir sveiko maisto ruošimui. Absolventai taip pat pėsčiomis su stipria žinių apie verslą ir jo taikymo per svetingumo industrijos.

Šis laipsnis kelias remiasi žiniomis, kad daugelis studentų mokausi asocijuotos įmonės lygiu ir rengia absolventus lipti valdymo pastarajai per bendrovę.Vadovavimo įgūdžius, kurie yra mokoma gali būti taikoma įvairiose padėtyse, net iš kulinarinio meno lauke.

Nėra nurodyta kaina už bakalauras kulinarinio meno. Įvairūs aspektai, pavyzdžiui, geografinės padėties institucijoje, vidutinė kaina lankyti tam tikrą mokyklą, ar jums mokytis online ar Campus sveria nuo kainos.

Kulinarinio meno laipsnis yra gana dėmesio ir dauguma žmonių siekti karjeros, kaip virėja. Kvalifikuotų virėjų paklausa yra gana nuosekli, ir yra galimybės per daug skirtingų sektorių. Kai kurie asmenys gali pasirinkti vykdyti valdymo kelią ir tapti restorano ar kitoje svetingumo industrijos sektoriaus vadovu. Absolventai su mokymui įgūdis gali net apsvarstyti tampa instruktorius. Verslumo bendraminčių asmenys gali pasirinkti atidaryti savo kulinarijos verslą.

Jei turite maisto ruošimui meilę, į kulinarinio meno bakalauras yra tikrai verta apsvarstyti.Norėdami pradėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.