Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 4 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Maisto ir gėrimų studijos 2023

4 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos 2023

Apžvalga

Mokslų ar bakalauras bakalauras, yra bakalauro laipsnį siūlomi kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Paprastai studijų laukas bus įsikūrusi technologinio ar mokslo disciplinos, ir tai užtruks apie ketverius metus sėkmingai baigtas.

Kas yra maisto ir gėrimų studijų bakalauras? Paprasčiau tariant, maisto ir gėrimų tyrimas nurodo maisto paslaugų pramonė tyrime. Tai paprastai kalbama apie maisto paruošimo, klientų aptarnavimo ir valdymo įvairių subjektų, dalyvaujančių šiame procese, pavyzdžiui, restoranų, barų, viešbučių ir daugiau. Studentai gali paprastai sutelkti dėmesį į savo vėlesnių metų tyrimo aspektu, kad juos domina labiausiai, bet valdymas paprastai yra didelė dalis programos.

Pasiekti laipsnį maisto ir gėrimų tyrimus yra protingas būdas gauti į priekį pramonėje. Yra daugybė prieinama svetingumą, bet daug darbo į juos žmonės nėra labai išsilavinusi darbo vietų.Be to, valdymo įgūdžiai, kaip antai komunikacijos, yra tie, kurie yra taikomi kitiems sektoriams, taip pat kasdieniame gyvenime.

Iš vis bakalauro laipsnį kaina skirsis, priklausomai nuo pasirinkto institucija. Svarbu pasverti sąnaudas, palyginti su bet kokių programų nauda yra laikomi. Internetinė programa yra geras būdas padėti sumažinti išlaidas.

Tai neįtikėtinai universalus laipsnis, toli už akivaizdžių potencialių darbdavių restoranų ir barų. Bet bendrovių, kurios siūlo Maitinimo ir gėrimų teikimo gali samdyti studentams bakalauras maisto ir gėrimų tyrimus, įskaitant kruizinių laivų, oro, kurortų, viešojo maitinimo įstaigų, rūsiai, spa ir daug daugiau. Konsultacinių firmų, kurios specializuojasi šioje srityje taip pat gali turėti galimybes, kurias galima absolventai.

Nors pasiekti laipsnį maisto ir gėrimų tyrimus užtruks laiko ir pasišventimo, ji gali būti verta, nes ji suteikia jums į priekį nuo konkurencijos.Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Maisto ir gėrimų studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas