Keystone logo

3 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Maisto tiekimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Maisto ir gėrimų studijos
 • Maisto ir gėrimų verslas
 • Maisto tiekimo studijos
Studijų sritys
 • Maisto ir gėrimų studijos (3)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Maisto tiekimo studijos

  Bakalauro Mokslo laipsnis (bakalauro) uždirbo kolegijų ar universitetų studentams, kurie baigė studijas tam tikroje srityje. Apskritai, bakalauro laipsnį trunka ketverius metus užbaigti. Absolventai gali būti pasiruošęs pradėti karjerą ar siekti tolesnių studijų savo srityje.

  Kas yra bakalauras Maitinimas? Baigiamajame bakalauro studijų programa rengia studentų karjeros maitinimo pramonėje. Asmenys gali pasirinkti iš įvairių būdų, iš kurių šiek tiek daugiau dėmesio maisto paruošimo ir pateikimo, o kiti sutelkti dėmesį į valdymo aspektu eksploatuoti maitinimo verslą. Kursai gali būti įvadinis klases, yra maisto stilių, alkoholinių gėrimų, pardavimų ir valdymo metodų ir maisto ruošimo laboratorijose apžvalga.

  Be rengiant studentą už įdomų naują karjerą, mokslų bakalauras Catering gali padėti individui galąstuvas kitų įgūdžių, kaip antai organizacijos, bendravimo ir sveikos gyvensenos plėtrai.Absolventai taip pat gali būti skiriama karjeros pasiekimus, kurie yra Neskelbiama be laipsniu.

  Finansinių išlaidų baigia labai įvairuoja tarp programų. Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlo bakalauro, Catering, todėl studentai, kurie trokšta nuotykių gali norėti siekti tarptautinės išsilavinimą. Taip pat yra daug interneto galimybės šio laipsnio tipo.

  Iš šios programos absolventas gali įsidarbinti restoranuose, kurortai, kruizinių laivų, ligoninėse ar vestuvių vietose. Absolventai taip pat gali apsvarstyti pradedant maitinimo įmonėms savo. Įsigydami įgūdžius ne tik maisto gaminimui ir tarnauja, bet ir versle, absolventai gali rasti papildomų galimybių dirbti. Konkurencija maitinimo pramonėje gali būti nuožmi, tačiau laipsnį savininkai gali rasti, kad jie pakilti virš savo konkurentų, nes jų švietimo.

  Pradedant švietimo nuotykius yra įdomi žingsnis.Norėdami prasidėjo uždirbti savo laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.