Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Tiksliųjų mokslų bakalaurai (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) į Pramogų verslo vadybos studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

2 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Pramogų verslo vadybos studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

Apžvalga

Pramogų valdymo kursai gali paruošti studentus karjerai pramogų srityje, mokydami juos apie lėšų rinkimą, renginių planavimą, prekės ženklo reklamavimą ir kt. Mokslininkai gali dalyvauti įvairių tipų kursiniuose darbuose, pvz., seminaruose, stažuotėse, pasiūlymų rašymu ir pramonės profesionalų paskaitomis.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Vadybos studijos
 • Pramogų verslo vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas