Keystone logo

1 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Pramogų verslo vadybos studijos į Fresnas, Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Vadybos studijos
 • Pramogų verslo vadybos studijos
 • Fresnas
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Popular study format

  Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Pramogų verslo vadybos studijos

  Centrinis Kalifornija yra kur galima rasti Fresno miestas, kuris yra 5 pagal dydį šalyje. Pavadinimas kilęs iš ispanų kalbos verčiant į uosio rasti miesto vėliava. Miesto šeimininkai daug institucijų, tiek privačių ir viešųjų kuri apima valstybinio universiteto.

  Pramogų valdymo kursai gali paruošti studentus karjerai pramogų srityje, mokydami juos apie lėšų rinkimą, renginių planavimą, prekės ženklo reklamavimą ir kt. Mokslininkai gali dalyvauti įvairių tipų kursiniuose darbuose, pvz., seminaruose, stažuotėse, pasiūlymų rašymu ir pramonės profesionalų paskaitomis.

  JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

  Viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausias tiksliųjų mokslų bakalauro studijų programas. Šio tipo studijų programos, kurios vidutiniškai trunka nuo trejų iki penkerių metų, yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus tolimesnėms studijoms arba darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.